Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

12 listopada 2019

Bieg Niepodległości. Wystartowało 140 biegaczy

fot. Piotr Krzywdziński

fot. Piotr Krzywdziński

140 uczestników wystartowało w Biegu Niepodległości w Szubinie w dniu 11 listopada 2019 roku,# którzy tym samym uczcili przypadającą 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Uczestnikami biegu była młodzież z Szubińskich Szkół oraz ci którzy zapisali się wcześniej i ci którzy przybyli w dniu biegu. Bieg miał charakter rekreacyjny i przebiegał ul. Winnicą od skrzyżowania z ul. Kcyńską do Rynku w Szubinie. Na starcie biegu przywitał wszystkich Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, a następnie odśpiewano pierwszą zwrotkę Hymnu Narodowego. Na mecie biegu wszystkich biegaczy przywitała duża grupa kibiców, przeważnie rodziny uczestników. Wszyscy uczestnicy biegu którzy wcześniej się zapisali otrzymali pamiątkowe koszulki. W biegu również uczestniczyli zastępca Burmistrza Szubina Wioletta Borys – Stachowiak, Dyrektor Sp. 2 w Szubinie Gabriela Rojek oraz Zarząd UKB Szubin. Organizatorami biegu był Uczniowski Klub Biegacza w Szubinie przy współpracy Wydziału Edukacji Sportu i Rekreacji w Szubinie oraz Szubińska Policja która pilotowała bieg i zabezpieczała trasę biegu.


Materiał: Piotr Krzywdziński

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  BeKo, w dniu 15-11-2019 20:02:39 napisał:

  Cos sie chyba komus pomyliło

  odpowiedz

  • 0 (0)

  BeKo, w dniu 15-11-2019 20:16:35 napisał:

  Coś się chyba pomyliło. Pani Gabriela Rojek nie brala udziału w biegu. Natomiast w biegu z pewnością brała udział liczna grupa uczniów z LO w Szubinie wraz z nauczycielami Panią Lidią Leciejewską oraz Klaudią Bethke. I dodam jeszcze, że na Rynku zabraklo niewiele żeby bylo naprawde fajnie i świątecznie . Wystarczył zorganizować kociolek herbaty i choć po malym rogaliku dla biegaczy i zebranych mieszkańców. Niewielkie nagłośnienie i pieśni patriotyczne. Naprawde niewiele a nie bylo nic!!!. Biegacze dobiegli i się rozeszli.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Meble łazienkowe
Deska elewacyjna
Test amortyzatorów
Botox zmarszczki lwie
Baterie
od 0,90PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)