Dziś mamy 15 lipca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2019

Bal karnawałowy w żłobku Słoneczko. Były tańce i konkursy

fot.pow

fot.pow

Wesołe Misie z naszego żłobka mogły tego dnia wcielić się w ulubione postacie z bajek i nie tylko#... przybyły do nas piękne księżniczki, kolorowe motyli, pasiaste pszczółki, wróżki, tygryski i wiele innych barwnych osobistości. Trzeba przyznać że rodzicom nie brakowało pomysłów. Zaczęliśmy zaraz po śniadanku i tu pierwsza niespodzianka- odwiedziny fotografa i profesjonalna sesja fotograficzna, dzięki temu wspomnienia z balu pozostaną w pamięci na długo...

W drugim pomieszczeniu na dzieci czekała pięknie przygotowana sala, wiszące serpentyny, balony, kolorowe światła i inne dekoracje zrobiły na maluszkach duże wrażenie.

Tego dnia aż chciało się tańczyć...Wszyscy świetnie się bawili. Dzieci chętnie uczestniczyli w konkursach: taniec na gazecie, wrzucanie piłeczek do celu, przechodzenie pod liną  itp.

Gdy zmęczyły nas tańce i inne akrobacje maluszki wraz z opiekunami mogły  odpocząć przy stole pełnym smakołyków. Tu również nie brakowało radości, była to jednak tylko krótka chwila wytchnienia bo później wróciliśmy do zabawy, tego dnia muzyka grała do "ostatniego gościa na parkiecie "

Zostały miłe wspomnienia i oczekiwanie na zdjęcia z sesji.

materiał: Teresa Boniek

Autor nie wyrażam zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 10 12

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Aktywność ekonomiczna ludności. Przeprowadzono badania

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności, w porównaniu z IV kwartałem 2018 r., liczba # pracujących i bezrobotnych zmniejszyła się. Wpłynęło to na spadek wskaźnika zatrudnienia oraz stopy bezrobocia. W tym czasie przybyło natomiast osób biernych zawodowo. To z kolei przełożyło się to na spadek współczynnika aktywności zawodowej.

(czytaj więcej)