Dziś mamy 30 września 2020, środa, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2020

Babciu Droga Babciu powiedz mi...Krasnoludki zaśpiewały dla Babć i Dziadków

fot. Renata Busz/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Renata Busz/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 23.01.2020r. w Niepublicznym Przedszkolu Katolickim w Nakle w grupie # Krasnoludków odbyło przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieciństwo bez tych członków rodziny byłoby zupełnie inne, dlatego też maluchy pamiętały o swoich dziadkach w dniu ich święta. 

Specjalnie na tą okazję przygotowały piękne wierszyki i piosenki o tej tematyce, którymi wprawiły we wzruszenie swoich bliskich.

Nie mogło zabraknąć własnoręcznie zrobionych przez dzieci upominków, takich jak: laurki, bukiety kwiatów i pamiątkowe zdjęcia wnucząt. W sali Krasnoludków czekała na gości bardzo słodka niespodzianka.

Wszystkim kochanym Dziadkom najserdeczniejsze życzenia.

materiał: mgr Renata Busz/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 35 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)