Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 marca 2019

Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na szkolenie

fot.arch

fot.arch

W związku ze zbliżającym się terminem rozpoczęcia przyjmowania wniosków# o przyznanie płatności obszarowych na rok 2019, Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Nakle nad Notecią zaprasza wszystkich zainteresowanych rolników na szkolenie poświęcone:

- zasadom przyznawania płatności obszarowych w kampanii 2019, w tym delimitacja ONW,

- rejestracji Kół Gospodyń Wiejskich

Szkolenie odbędzie się w dniu 12 marca (wtorek) w Centrum Ekologiczno -Kulturalnym, ul. Powstańców Wielkopolskich 25 w Trzeciewnicy (gm. Nakło) o godzinie 12:00. Serdecznie zapraszamy.

materiał: Adam Tchórzewski Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na koemntowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)