Dziś mamy 12 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

26 października 2019

„Nie taki znowu Straszny Dwór”. Wyjazd do Filharmonii Pomorskiej

fot. A. Mróz/Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Nakle nad Notecią

fot. A. Mróz/Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Nakle nad Notecią

„Nie taki znowu Straszny Dwór” to tytuł audycji muzycznej, którą mogły wysłuchać # dzieci z grupy Biedronki i Promyczki z nakielskiego „Słoneczka” w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Muzyczne spotkanie prezentowało tajemnice, strachy i czary Strasznego Dworu Stanisława Moniuszki. Przy okazji dzieci wysłuchały opowieści o operze, libretcie i poznały narodowe tony.

Po koncercie przedszkolaki udały się na jesienny spacer do parku  im. J. Kochanowskiego. Jednak nieocenioną atrakcją wycieczki była oczywiście sama podróż autokarem.

materiał: A. Mróz/Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kolorowy zawrót głowy. Wysokiej jakości farby dla Twojego domu

Termo Organika, największy producent styropianu oraz kompletnego systemu ociepleń, zapewnia inwestorom niemal nieskończony wachlarz kolorów# farb do wnętrz oraz na elewacje budynków za sprawą najnowszego wzornika Colors of Termo Organika, który posiada aż 264 kolory! Ponadto producent zachęca do eksperymentowania z kolorami i gwarantuje możliwość przygotowania barw w różnych tonacjach, według indywidualnych preferencji klienta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)