Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

30 listopada 2023

Wyjątkowe urodziny. Szubinianin Edmund Bałka ukończył 103 lata

fot. archiwum

fot. archiwum

103 rocznica urodzin to wydarzenie niecodzienne# i doniosłe w swej wymowie. Z ogromną radością informujemy, że rodowity szubinianin Pan Edmund Bałka 23 listopada 2023r. ukończył 103 lata.

Kochająca rodzina zorganizowała z tej okazji  uroczystość, która odbyła się  26 listopada 2023 roku w  restauracji Tramp. Najserdeczniejsze życzenia Jubilatowi złożył Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski oraz  Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Szubinie Danuta Musiał życząc zdrowia, pogody duch i kolejnych lat  w otoczeniu serdecznej i życzliwej rodziny. Były kwiaty, okolicznościowe upominki i oczywiście  tradycyjny toast, podczas którego Solenizantowi odśpiewano 200 lat,200 lat…

Dziękujemy  najbliższym  Jubilata  za miłe i gościnne przyjęcie, życząc wszelkiej pomyślności  zarówno  Pan Edmundowi  jak i Jego Rodzinie.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 11 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Ja, w dniu 30-11-2023 12:34:54 napisał:

    Panie Edmundzie 200 lat w takiej formie zdrówka.To ZUS się cieszy że ma tak wiekowego emeryta

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)