Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

20 września 2019

Współpraca jednostki OSP z policją. Przekazanie defibrylatora

fot. powierzone

fot. powierzone

Ochotnicza Straż Pożarna Jednostka Ratownictwa Specjalnego w # Kowalewku dzięki inicjatywie Pani poseł Ewy Kozaneckiej przy współpracy i wsparciu z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu pozyskała środki finansowe na zakup sprzętu ratownictwa medycznego w postaci AED (defibrylatory).

Rozumiejąc potrzeby innych służb mundurowych oraz wychodząc naprzeciw ich potrzebom Komenda OSP JRS Kowalewko postanowiła wesprzeć również inne jednostki dzieląc się w tym zakresie sprzętem ratującym życie ludzkie.  Postanowiono, że w ramach wieloletniej współpracy pomiędzy Komendą Powiatową Policji w Nakle a OSP JRS Kowalewko przy zaangażowaniu Pani poseł Ewy Kozaneckiej podjęto decyzję o wsparciu w/w placówki Policji. Ponadto takie wsparcie popłynie w najbliższym czasie również do innych instytucji i służb mundurowych.

W spotkaniu uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Krzysztof Zawołański, Zastępca Dyrektora Regionalnego Dyrekcji Lasów Państwowych – Ireneusz Norbert Jałoza, radni powiatowi Adam Tchórzewski oraz Paweł Duda.  Wsparcie, które udzielamy Policji Państwowej jest dowodem wzajemnej wieloletniej współpracy pomiędzy naszymi podmiotami, a także troską o bezpieczeństwo powszechne obywateli i funkcjonariuszy naszego powiatu.

materiał: powierzony 

Oceń artykuł: 16 28

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)