Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

20 września 2019

Współpraca jednostki OSP z policją. Przekazanie defibrylatora

fot. powierzone

fot. powierzone

Ochotnicza Straż Pożarna Jednostka Ratownictwa Specjalnego w # Kowalewku dzięki inicjatywie Pani poseł Ewy Kozaneckiej przy współpracy i wsparciu z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu pozyskała środki finansowe na zakup sprzętu ratownictwa medycznego w postaci AED (defibrylatory).

Rozumiejąc potrzeby innych służb mundurowych oraz wychodząc naprzeciw ich potrzebom Komenda OSP JRS Kowalewko postanowiła wesprzeć również inne jednostki dzieląc się w tym zakresie sprzętem ratującym życie ludzkie.  Postanowiono, że w ramach wieloletniej współpracy pomiędzy Komendą Powiatową Policji w Nakle a OSP JRS Kowalewko przy zaangażowaniu Pani poseł Ewy Kozaneckiej podjęto decyzję o wsparciu w/w placówki Policji. Ponadto takie wsparcie popłynie w najbliższym czasie również do innych instytucji i służb mundurowych.

W spotkaniu uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Krzysztof Zawołański, Zastępca Dyrektora Regionalnego Dyrekcji Lasów Państwowych – Ireneusz Norbert Jałoza, radni powiatowi Adam Tchórzewski oraz Paweł Duda.  Wsparcie, które udzielamy Policji Państwowej jest dowodem wzajemnej wieloletniej współpracy pomiędzy naszymi podmiotami, a także troską o bezpieczeństwo powszechne obywateli i funkcjonariuszy naszego powiatu.

materiał: powierzony 

Oceń artykuł: 16 28

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bon upominkowy
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Masaż leczniczy
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
MEBLE PIOTR PASIEKA
Żel UV 5ml
7,50PLN
Meble łazienkowe
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)