Dziś mamy 6 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

W Olszewce zawitał wyjątkowy gość. Szkoła gościła Mistrza Świata!

fot. Magdalena Werner

fot. Magdalena Werner

W każdym z nas drzemie jakiś talent. Czasami się z nim rodzimy, #a czasami musimy go odnaleźć sami. Należy pamiętać o jednym - o tym, że każdy talent należy rozwijać.

Najlepszym przykładem ciężkiej pracy był nasz gość, 17 letni uczeń mieszkaniec Auguścina, uczeń ZSP w Samostrzelu - MISTRZ ŚWIATA 2019 w MTB Stunt'em - Waldemar Kukurowski. Jego umiejętności zachwyciły wszystkich uczniów naszej szkoły. Widzowie pokazu dowiedzieli się ciekawych informacji na temat MTB Stunt'em tj.: akrobacji rowerowych, które polegają na jeździe na tylnym/przednim kole, jeździe tyłem do kierunku jazdy oraz na akrobatyce, przy której wykonuje się rozmaite ewolucje. Warto dodać, że Waldek zainteresował się tym sportem w wieku 10 lat (2012rok), jednak do typowych treningów jak na MTB Stunt przystąpił mając 12 lat. Po 5 Latach ciężkiej pracy zaczął odnosić pierwsze sukcesy:

- 2 miejsce w MTB Stunt Grand Prix 2017 (wicemistrzostwo świata)
- 4 miejsce w MTBnet StuntChampionship 2017 (internetowe mistrzostwa świata)
- 1 miejsce w MTB Stunt Grand Prix 2018 (mistrzostwo świata)
- 2 miejsce w MTBnet StuntChampionship 2018 (internetowe mistrzostwa świata)
- 1 miejsce w MTB Stunt Grand Prix 2019

W w/w zawodach wygrywa ten, którego nietypowe triki, styl i płynność zdobędą uznanie jurorów, a tym samym najwięcej punktów czasie 3 minutowego przejazdu. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji doradztwa zawodowego.

Materiał: Magdalena Werner

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)