Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Rewitalizacja plaży w Wąsoszu. Zakończono pracę remontowe

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

Zakończono II etap prac związanych z rewitalizacją plaży # i miejsca rekreacyjno-wypoczynkowego w Wąsoszu. Wykonawcą robót była Firma HANIMAT Sp. z o.o. z miejscowości Rekowo Górne.

Zadanie polegało na rozebraniu umocnienia brzegu, wykonaniu promenady z desek syntetycznych oraz zakupie i montażu elementów małej architektury (ławostoły parkowe, ławki parkowe, kosze na śmieci). 

Wartość zadania wyniosła 682 656,40 zł brutto, z czego dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 wynosi 94 280,00 zł.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 13 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (18)

  Michał, w dniu 05-06-2019 17:41:16 napisał:

  Kolejna potrzebna inwestycja udana. Brawo oby więcej takich inwestycji. Ludzie będą mieli gdzie odpoczywać nad jeziorkiem.

  odpowiedz

  • 2 (8)

  500+, w dniu 07-06-2019 22:21:08 napisał:

  Niech żyje PiS!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (6)

  Przejazdem..., w dniu 08-06-2019 03:03:45 napisał:

  Wytłumaczy mi ktoś,co tak capi padliną w Królikowie?Ostatnio przejeżdżam do Wąsosza, i rzygać się chce. Jak tam ludzie mogą mieszkać?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble na wymiar: szafy przesuwne
Bon upominkowy
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Masaż leczniczy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)