Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

05 czerwca 2019

Rewitalizacja plaży w Wąsoszu. Zakończono pracę remontowe

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

Zakończono II etap prac związanych z rewitalizacją plaży # i miejsca rekreacyjno-wypoczynkowego w Wąsoszu. Wykonawcą robót była Firma HANIMAT Sp. z o.o. z miejscowości Rekowo Górne.

Zadanie polegało na rozebraniu umocnienia brzegu, wykonaniu promenady z desek syntetycznych oraz zakupie i montażu elementów małej architektury (ławostoły parkowe, ławki parkowe, kosze na śmieci). 

Wartość zadania wyniosła 682 656,40 zł brutto, z czego dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020 wynosi 94 280,00 zł.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 14 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (18)

  Michał, w dniu 05-06-2019 17:41:16 napisał:

  Kolejna potrzebna inwestycja udana. Brawo oby więcej takich inwestycji. Ludzie będą mieli gdzie odpoczywać nad jeziorkiem.

  odpowiedz

  • 1 (9)

  500+, w dniu 07-06-2019 22:21:08 napisał:

  Niech żyje PiS!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (6)

  Przejazdem..., w dniu 08-06-2019 03:03:45 napisał:

  Wytłumaczy mi ktoś,co tak capi padliną w Królikowie?Ostatnio przejeżdżam do Wąsosza, i rzygać się chce. Jak tam ludzie mogą mieszkać?

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Mieszkaniec, w dniu 17-06-2019 21:45:56 napisał:

  Mieszkańcy nie narzekają na smród zgodnie zmienili plan zagospodarowania przestrzennego Królikowa więc poco te uwagi

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Usta - powiekszanie
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Novitus Mała Plus
sugerowana cena producenta: 1217,70 PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)