Dziś mamy 13 listopada 2019, środa, imieniny obchodzą:

05 listopada 2019

Dziecięcy świat utkany z bajek. Dzień Postaci z Bajek w Przedszkolu Katolickim

A. Beger/A. Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

A. Beger/A. Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

5 listopada dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego radośnie obchodziły # Dzień Postaci z Bajek.

W tym dniu, każdy z nas przyszedł do przedszkola przebrany za swoją ulubioną postać z bajki. Zaroiło się u nas od wszelkich bajkowych postaci: od Księżniczek po Spidermanów, od Czerwonego Kapturka i wróżki po piratów i Bobów Budowniczych.

Wróżka Hermenegilda, Kot Prot i Stasiu Bombka przenieśli wszystkich do świata baśni. Wszystkie grupy wzięły udział w quizie, podczas którego wykonywaliśmy zadania związane z bajkami, rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy puzzle, rozpoznawaliśmy postacie, rekwizyty i tytuły bajek z których pochodzą.

Było wesoło, a ten dzień dostarczył nam wiele pozytywnych emocji.

materiał: mgr A. Beger/mgr A. Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 20 45

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Zero na koncie? Oby tak dalej!

Co Polacy zrobili w tym roku już ponad 454 tysiące razy?# Sprawdzili online swoje punkty karne. Zrób to i Ty. Zwłaszcza, że przed nami kolejny długi weekend. Wielu spędzi go w drodze.

(czytaj więcej)