Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

05 listopada 2019

Dziecięcy świat utkany z bajek. Dzień Postaci z Bajek w Przedszkolu Katolickim

A. Beger/A. Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

A. Beger/A. Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

5 listopada dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego radośnie obchodziły # Dzień Postaci z Bajek.

W tym dniu, każdy z nas przyszedł do przedszkola przebrany za swoją ulubioną postać z bajki. Zaroiło się u nas od wszelkich bajkowych postaci: od Księżniczek po Spidermanów, od Czerwonego Kapturka i wróżki po piratów i Bobów Budowniczych.

Wróżka Hermenegilda, Kot Prot i Stasiu Bombka przenieśli wszystkich do świata baśni. Wszystkie grupy wzięły udział w quizie, podczas którego wykonywaliśmy zadania związane z bajkami, rozwiązywaliśmy zagadki, układaliśmy puzzle, rozpoznawaliśmy postacie, rekwizyty i tytuły bajek z których pochodzą.

Było wesoło, a ten dzień dostarczył nam wiele pozytywnych emocji.

materiał: mgr A. Beger/mgr A. Bartosik, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 31 45

Czytaj również

udostępnij na FB
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)