Dziś mamy 14 grudnia 2017, czwartek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?

15 grudnia 2017 0

Koncert kolęd w bibliotece

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki # Publicznej w Nakle nad Notecią zaprasza w piątek, 15 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 do biblioteki przy ul. Bartkowskiego 1 na koncert kolęd w wykonaniu dyplomowanego wokalisty - tenora Remigiusza Kuźmińskiego.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2017 0

Zakończenie Grand Prix Powiatu w Brydżu

Zarząd Klubu Sportowego "Czarni" w Nakle nad Notecią informuje, iż w dniu 15 grudnia #2017 r o godz. 18.00 w sali strzelnicy Szkoły Podstawowej Nr 4 w Nakle nad Notecią nastąpi uroczyste wręczenie pucharów jak i okolicznościowych dyplomów dla najlepszych brydżystów z okazji zakończenia Grand Prix Powiatu Nakielskiego roku 2017 w brydżu sportowym.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2017 0

Wystawa Waldemara Zyśk w Galerii 4

15 grudnia w Galerii 4 pokazane zostanie malarstwo olejne Waldemara Zyśk. Wystawa będzie czynna do 22 grudnia. Więcej informacji na plakacie.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2017 0

Spotkanie z Marianem Dąbrowskim w Mroczy

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Mroczy serdecznie zaprasza na spotkanie z dziką przyrodą Afryki.

(czytaj więcej)
15 grudnia 2017 0

Lwów - wystawa w RBP Szubin

15 grudnia w Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie odbędzie się wernisaż wystawy # fotograficznej Mirosława Rzeszowskiego zatytułowanej "Lwów". Otwarcie wystawy o godzinie 18:00.

(czytaj więcej)
17 grudnia 2017 0

VII powitanie mroteckiej szopki

Już po raz siódmy w Mroczy odbędzie się powitanie szopki bożonarodzeniowej. # Szczegóły poniżej.

(czytaj więcej)
17 grudnia 2017 0

Spotkanie wigilijne w Rynarzewie

Świetlica wiejska, Koło Gospodyń, Sołtys i proboszcz parafii w Rynarzewie zapraszają na „Spotkanie wigilijne dla wszystkich”, które odbędzie się w niedzielę 17 grudnia o godz. 15.30 na placu przy świetlicy w Rynarzewie.

(czytaj więcej)
17 grudnia 2017 0

Świąteczny Jarmark Krajeński w WiK Ślesin

Drodzy Mieszkańcy Regionu, niebawem Święta Bożego Narodzenia – czas radowania się i obdarowywania upominkami, czas spędzany z rodziną na kolędowaniu i rozsmakowywaniu się w tradycyjnych polskich potrawach.

(czytaj więcej)
17 grudnia 2017 0

Spotkanie opłatkowe na nakielskim rynku

Burmistrz MiG Nakło, dyrektor NOK-u, proboszczowie nakielskich parafii i komendantka Hufca ZHP Nakło zapraszają na kolejne wspólne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się na nakielskim Rynku 17 grudnia od godziny 14:00.

(czytaj więcej)
18 grudnia 2017 0

"Ciekawość świata" w Kcyni

Ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu "Ciekawość świata" będzie dotyczyło zbliżających się # świąt Bożego Narodzenia.

(czytaj więcej)
31 grudnia 2017 0

Sylwester w Marley Club

Odrzuć wszelkie propozycje i pomysły na spędzenie sylwestrowego #wieczoru. W ofercie klubu Marley znajdziesz wszystko, czego byś oczekiwał od tej jedynej nocy w roku.

(czytaj więcej)
06 stycznia 2018 0

Powitanie Nowego Roku w Mroczy

W Mroczy Powitanie Nowego Roku odbędzie się 6 stycznia. W hali widowiskowo-sportowej o godz. 17:00 wystąpi zespół Singin`Birds. W programie również fire-show, pokaz sztucznych ogni i inne atrakcje. Zapraszamy!

(czytaj więcej)
07 stycznia 2018 0

Koncert Noworoczny w parafii pw. św. Stanisława

Po raz trzeci Nakielski Ośrodek Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny, w którym licznie uczestniczą mieszkańcy Nakła i okolic. Koncert, podobnie jak poprzednie odbędzie się w kościele p.w. Św. Stanisława BiM w Nakle, 7 stycznia o godzinie 17:00.

(czytaj więcej)
12 stycznia 2018 0

Koncert noworoczny w Paterku

W styczniu w Szkole Podstawowej w Paterku odbędzie się Koncert Noworoczny,# którego organizatorem jest Rada Rodziców. Wystąpią Marcin Jaracz, Katarzyna Jaracz i Marcin Naruszewicz. Więcej informacji na plakacie.

(czytaj więcej)
27 stycznia 2018 0

Karnawał nad Notecią

27 stycznia odbędzie się imprezy pn. Karnawał nad Notecią. Szczegóły na plakacie.

(czytaj więcej)
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)