Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

30 września 2023

60 lat minęło... KGW Mrocza świętuje!

fot. MM

fot. MM

30 września 2023 roku w murach Miejsko–Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji #w Mroczy przy ul. Śluzowej miała miejsce uroczystość z okazji 60–lecia działalności miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

Przybyli na uroczystość goście powitani zostali przez Renatę Bolka, a chwilę później głos zabrała przewodnicząca KGW Mrocza Żanetta Sytek, przedstawiając rys historyczny Koła. W dalszej kolejności przewodnicząca przyjęła od zaproszonych gości liczne gratulacje oraz życzenia z okazji jubileuszu Koła. W uroczystości wzięli udział m.in. burmistrz Mroczy Jarosław Okonek, sekretarz Renata Jesionowska-Zawieja, skarbnik Edyta Deja, radny Tomasz Tarnolicki, dyrektor MGOKiR-u Marian Wiśniewski oraz starosta nakielski Tadeusz Sobol.

W kierunku członkiń Koła padło również wiele ciepłych słów oraz podziękowań za ich wkład i zaangażowanie w działalność na rzecz lokalnej społeczności. Nie zapomniano też o dawnych przewodniczących KGW Mrocza - Cecylii Woźniak, Gabrieli Jareckiej, Ewie Sarkowskiej i Barbarze Wintrowicz, które także otrzymały kwiaty od burmistrza.

Po części oficjalnej nadszedł czas na poczęstunek, po którym rozpoczęło się prawdziwe świętowanie w iście tanecznym stylu. Oczywiście nie mogło zabraknąć jubileuszowego tortu.

Oceń artykuł: 12 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 3 (3)

    Grigorij, w dniu 30-09-2023 22:46:49 napisał:

    Super zdjęcie tytułowe! Pozdrawiam koleżanki z KGW!

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
KOBIZE
500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Kontrola importowanego materiału siewnego. Co jest sprawdzane?

Materiał siewny roślin pochodzący z państw trzecich #może być sprowadzony i dopuszczony do obrotu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jeżeli został wyprodukowany i oceniony zgodnie z systemem inspekcji polowych Unii Europejskiej oraz spełnia wymagania zdrowia roślin. Równoważność systemu produkcji i oceny jest analizowana przez Komisję Europejską i stwierdzana we właściwym wspólnotowym akcie prawnym.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Kontrola jakości mięsa, wędlin i serów. Zakwestionowano blisko 50 % towarów

Przeprowadzone przez IJHARS kontrole mięsa, wędlin i serów #sprzedawanych bez opakowania wykazały, że błędy najczęściej dotyczą oznakowania, zakwestionowano aż 46,6% towarów.

(czytaj więcej)