Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2023

Podziękowania, życzenia, wzruszenia. Jubileusz LUKS Start Nakło

fot. Anna Mrozek

fot. Anna Mrozek

W dniu wczorajszym LUKS Start Nakło podsumował sezon# 2022/23. Rok 2023 jest wyjątkowy, bowiem mija właśnie 10 lat działalności nakielskiego klubu lekkoatletycznego. Podziękowania, życzenia, wzruszenia - tego zdecydowanie nie brakowało podczas wczorajszego wieczoru.

W sali konferencyjnej Nakielski Ośrodek Kultury spotkali się klubowicze, sympatycy i zaproszeni goście. Podsumowano wszystkie działania i sukcesy w mijającym sezonie. Kolejny rok z rzędu na LUKS pochwalić się może sporą ilością medali, wywalczonych na różnych imprezach sportowych w kraju. Spotkanie prowadził prezes klubu Marcin Jankowski, a głos zabrali m.in. prezes Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński, burmistrz Gmina Nakło nad Notecią Sławomir Napierała, przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Wiśniewski, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu, Zdrowia, Polityki Społecznej i Porządku Publicznego Jan Grabarski oraz prezes spółki Nakielski Sport Anna Mrozek. Wyróżnieni klubowicze otrzymali pamiątkowe statuetki, podobnie jak przyjaciele i wspierający klub. Klubowicze i trenerzy LUKS Start Nakło, z okazji jubileuszu 10-lecia istnienia życzymy kolejnych lat wypełnionych sukcesami, radością i satysfakcją z tego co robicie! 100 lat!

Materiał: Anna Mrozek

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 18 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)