Czwórbój lekkoatletyczny. Które drużyny były najlepsze?

fot. powierzone
8 maja 2025 roku na stadionie miejskim w # Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców w ramach Kujawsko – Pomorskich Igrzysk Dzieci.
Wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice ze Szkoły Podstawowej w Królikowie (1004 punkty), drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie (886 punktów), na trzecim miejscu podium uplasowała się Szkoła z Turu (811 punktów).
Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt: Weronika Adamczyk, Kornelia Pawlak, Michalina Kowalska, Martyna Nowak, Rozalia Goszka, Adrianna Stypczyńska.
Nauczyciel: Daniel Lubawy.
Wśród chłopców najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Turze (651 punktów), drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie (553 punkty).
Skład zwycięskiej drużyny chłopców: Patryk Bajdan, Łukasz Dziwnik, Wiktor Kornet, Wojciech Newinczany, Jakub Speyer, Aleks Stefański.
Nauczyciel: Maciej Kozerewicz.
materiał: Jakub Cegiełka
Galeria



Czytaj również
- Nieudany wyjazd. Tarpan nadal bez przełamania
- Znów zwycięstwo na własnym boisku. Iskra pogroziła, ale tylko w II połowie
- Iskrzyło w Kołaczkowie. Victoria przegrywa w bardzo ważnym meczu
- Mistrzostwa Polski w biegach. Dobry wynik dziewcząt z SP Mrocza
- Powalczą o finał. Uczennice na rozgrywkach w koszykówce
Dodaj komentarz
Zwolnienia lekarskie wystawione w 2024 roku. Podsumowanie ZUS

W ubiegłym roku Polacy chorowali nieco# częściej i dłużej. Lekarze w całym kraju wystawili 27,4 mln zwolnień lekarskich, co przełożyło się na 290 mln dni niezdolności do pracy. Oznacza to wzrost o 400 tys. zaświadczeń w porównaniu do roku 2023 oraz wzrost o 2,8 mln dni absencji. Przynajmniej raz w ciągu całego 2024 roku na zwolnieniu lekarskim przebywało 7,7 mln osób, z czego 7,1 mln to ubezpieczeni w ZUS.
(czytaj więcej)Ciechocińskie tężnie. Coraz bliżej wpisania na listę UNESCO

Zespół zabytkowej warzelni soli w Ciechocinku# został zarekomendowany przez Komitet ds. Światowego Dziedzictwa Kulturowego w Polsce do wpisania na krajową listę informacyjną, która otwiera drogę do międzynarodowego uhonorowania naszego unikatowego zabytku techniki i wpisania go na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Ziemi. Jak możesz się zaangażować?

22 kwietnia swój dzień obchodzi # Ziemia. Pierwszy w historii Dzień Ziemi odbył się w 1970 roku, a jego idea została zapoczątkowana przez amerykańskiego senatora Gaylorda Nelsona, który będąc w 1969 roku świadkiem katastrofy ekologicznej postanowił taki dzień zorganizować.
(czytaj więcej)Zarezerwuj wizytę w ZUS online. Na konkretny dzień i godzinę

Nie trzeba wychodzić z domu, aby załatwić sprawy w ZUS-ie.# Z pracownikiem Zakładu można porozmawiać, nawiązując połączenie wideo podczas e-wizyty. Rezerwację takiego spotkania można dokonać nie tylko na stronie zus.pl, ale także za pośrednictwem aplikacji mZUS oraz aplikacji mObywatel.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!