Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2022

Widowiskowy i trudny mecz. Zdobyli upragnione zwycięstwo

Handball Pyzdry 29:34 MKS Krajna Nakło - kolejny widowiskowy i trudny mecz na wyjeździe!

Do przerwy zeszliśmy do szatni z 1-bramkową stratą. Przeciwnik grał dobrą szybką piłkę w ataku, co w dniu dzisiejszym w naszej drużynie zabrakło - lecz zabrakło tylko w 1 połowie, ponieważ w drugiej części spotkania nasza ekipa wyszła zresetowana i zmotywowana przez trenera oraz kapitana !!! Uciekliśmy na 3 bramki i utrzymaliśmy do samego końca meczu przewagę zdobywając upragnione zwycięstwo.

Brawo MKS Krajna Nakło! Dziękujemy Handball Pyzdry za znakomity mecz !!!

Materiał: Katarzyna Cieślikiewicz / MKS Krajna Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.