Dziś mamy 1 czerwca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

12 maja 2024

Iskra kontra Szubinianka. Nie zabrakło ciekawych akcji

Iskra Zamość-Rynarzewo - LKS Szubinianka# SISU Szubin II 3:1 (3:0)

Pierwsza połowa to pełna dominacja naszego zespołu. Od początku ruszyliśmy do aktywnego pressingu co już w początkowej fazie meczu przyniosło nam pierwszą bramkę autorstwa Marka Grzenkowicza. Kolejne minuty to rozgrywanie piłki i szukanie przestrzeni pomiędzy obrońcami. Jedna z takich akcji zakończyła się strzałem Przemysława Macudzińskiego ale niestety piłka tylko obiła poprzeczkę bramki gości. Chwilę później Przemek miał swoją okazję z rzutu wolnego i tym razem uderzył precyzyjnie tuż przy prawym słupku bramki Szubinianki podwyższając wynik spotkania na 2:0. Nie zwolniliśmy tempa i cały czas atakowaliśmy bramkę przyjezdnych. Po jednym z rzutów wolnych, Cyprian Domeracki bardzo dobrze zgrał piłkę wzdłuż pola karnego, a tam do piłki jako pierwszy dobiegł Dawid Elwart, który dołożył 3 bramkę dla naszej drużyny. W końcówce pierwszej połowy Remigiusz Frydrych strzelił jeszcze 4 bramkę ale niestety sędzia podniósł chorągiewkę i odgwizdał pozycję spaloną naszego zawodnika.

Druga połowa to zmiana naszego ustawienia na jeszcze bardziej ofensywne i chęć strzelenia kolejnych bramek. Niestety mimo pełnej dominacji, w tej części meczu marnujemy mnóstwo 100% sytuacji i kończymy mecz tylko z 3 bramkami na swoim koncie. Dodatkowo w 90 minucie meczu Szubinianka oddała swój pierwszy celny strzał w tym meczu, który znakomicie wybronił Bartosz Orłowski odbijając piłkę na rzut rożny. Po rzucie rożnym sędzia dyktuje rzut karny i niestety nie udaje nam się zachować czystego konta.