Dziś mamy 17 maja 2024, piątek, imieniny obchodzą:

11 marca 2015

Womix wygrywa w Szubinie

We wtorek w Szubinie rozegrano zaległy mecz I ligi ALS pomiędzy zespołami AMRO Team Szubin i Womix NTS Trójka Nakło. Nakielanie, mimo osłabienia brakiem kontuzjowanego Łukasza Blamowskiego, wygrali 3:1.

Początek meczu należał do gospodarzy, którzy objęli prowadzenie 5:0. Womix powoli odrabiał straty i dogonił przeciwnika w połowie seta (12:12). Później gra była wyrównana, a o zwycięstwie zadecydowała gra na przewagi, w której lepsi okazali się nakielanie. W drugim secie Nakło znów słabo rozpoczęło, ale tym razem szybko poprawiło błędy, osiągnęło przewagę i kontrolowało przebieg seta. W trzecim secie żaden zespół nie osiągnął większej przewagi. W końcówce siatkarze NTSu przegrali pechowo 23:25 i musieli dalej walczyć w tym meczu. Czwarty set Womix zaczął znacznie lepiej niż wszystkie poprzednie. Trudne zagrywki spowodowały błędy w przyjęciu zawodników z Szubina, dzięki czemu Womix prowadził nawet 12:3. W dalszej części nic niespodziewanego się nie wydarzyło i NTS zainkasował kolejne 3 punkty.

AMRO Team Szubin - Womix NTS Trójka Nakło 1:3 (27:29, 17:25, 25:23, 12:25)

Womix: Tomasz Piniarski, Kacper Janecki, Tomasz Marach, Maciej Tomczyński, Mateusz Rogaliński, Michał Nowak, Adrian Giers oraz Artur Hoffmann i Tomasz Robak.

materiał: Michał Nowak

Oceń artykuł: 102 104