Dziś mamy 8 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

19 kwietnia 2014

Strażacy w akcji

Fot. arch

Fot. arch

Straż Pożarna podsumowuje interwencje przeprowadzone w ciągu ostatnich kilku dni.

14.04.2014r. w miejscowości Szubin na ul. Dworcowej zastępy GCBA i SLRt z JRG Szubin wyjechały do kolizji drogowej s/o z motocyklem. Zadaniem zastępów było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz uprzątnięciu z jezdni zalegających elementów karoserii z pojazdów.

14.04.2014r. na odcinku z Nakła ul. Poznańska do Szczepic zastępy SLRtBA z JRG Nakło, GBA z OSP Paterek oraz GBA z OSP Kcynia usuwały plamy oleju na jezdni, które występowały w kilku miejscach na drodze DW241.

14.04.2014r. w miejscowości Nakło zastęp GBA z JRG Nakło udał się na ul. Powstańców Wlkp. gdzie na klatce schodowej w jednym z budynków mieszkalnych był wyczuwalny zapach gazu. Zadaniem zastępu było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz wykonanie pomiarów urządzeniem pomiarowym, pomieszczenie przewietrzono.

17.04.2014r. zastępy GCBA z JRG Szubin oraz GBA z OSP Rynarzewo udały się do miejscowości Rynarzewo ul. Strażacka do pożaru sadzy w kominie w budynku jednorodzinnym. Zadaniem zastępów było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz ugaszenie pożaru za pomocą zestawu kominiarskiego.

17.04.2014r. zastęp GBA z OSP Sadki wyjechał do pożaru trawy w miejscowości Kraczki, zadaniem zastępu było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz ugaszenie pożaru za pomocą tłumic.

19.04.2014r. w miejscowości Mrocza na ul. Bydgoskiej zastęp GBA z OSP Mrocza usuwał plamę oleju na jezdni.

19.04.2014r. zastępy GCBA i SLRt z JRG Szubin zadysponowane zostały do kolizji 2 s/o na ul. 3 maja w Szubinie. Zadaniem zastępów było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w pojazdach, kierowaniu ruchem i sprzątnięciu z jezdni elementów karoserii.

Informację sporządził: ogn. Maciej Klimek

Oceń artykuł: 81 78

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
0

Miej oko na kleszcze. Przestrzegaj podstawowych zasad

Choroby odkleszczowe to jedno z największych naturalnych zagrożeń#, które występuje w naszym klimacie.

(czytaj więcej)
0

Dziedzictwo cysterskie w Łeknie. Wyjątkowe w skali europejskiej

Międzynarodowy projekt „Cisterscapes – cysterskie krajobrazy łączące Europę” otrzymał# tytuł Znaku Dziedzictwa Europejskiego (European Heritage Label). Wśród 18 ośrodków cysterskich, które biorą udział w projekcie, jest krajobraz klasztoru łekneńsko-wągrowieckiego. Gmina i Miasto Wągrowiec, otrzymując Znak Dziedzictwa Europejskiego, dołączyły do grona 66 miejsc w Europie uhonorowanych Znakiem Dziedzictwa Europejskiego.

(czytaj więcej)
0

Miejsca otoczone czcią. Umieszczono pamiątkową talblicę

13 lat temu dzięki projektowi dofinansowanemu z# Powiatu Nakielskiego i zaangażowaniu mieszkańców Brzózek udało się przeprowadzić rewitalizację starego cmentarza ewangelickiego znajdującego się w naszej miejscowości.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenie dla owadów zapylających. Większa liczba działań kontrolnych

Pszczoła miodna oraz inne owady zapylające są niezwykle ważną #częścią ekosystemu oraz jednym z ważniejszych czynników plonotwórczych w produkcji roślinnej.

(czytaj więcej)