Dziś mamy 20 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

23 października 2016
Piłka ręczna - III liga seniorów

Przegrana na własnym parkiecie. Goście sukcesywnie powiększali przewagę

W piątek, 21 października MKS Krajna Nakło podjęła na swoim terenie SPRP Damy #Radę Inowrocław. Mimo starań gospodarzy zwycięstwo inowrocławian nie było zagrożone ani przez moment.

Początkowo gospodarzami tego starcia miał być zespół SPRP Damy Radę Inowrocław, jednak zaszła zmiana i po raz drugi z rządu MKS Krajna Nakło występowała w roli gospodarza. W meczu wystąpił Marcin Kozłowski, wiceprezes klubu, którego w ostatnim meczu zabrakło z powodu kontuzji. Goście już na początku wyszli na prowadzenie 3:0 i sukcesywnie powiększali przewagę, mimo ambitnej gry nakielan, którzy praktycznie przez całą pierwszą połowę pozostawali w „grze”, tracąc do rywali 5 bramek przy zejściu na przerwę. W drugiej połowie przyjezdni zaczęli zdobywać większą „zaliczkę” bramkową, dwukrotnie prowadząc nawet różnicą 11 goli.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 19:28. Z dobrej strony pokazał się grający trener MKS-u, Jacek Zimny, były zawodowy szczypiornista, który zdobył 7 bramek.

Kolejnym rywalem nakielskich piłkarzy ręcznych będzie LKS Borowiak Czersk. Spotkanie odbędzie się 5 listopada w Paterku.

MKS Krajna Nakło - SPRP Damy Radę Inowrocław 19:28 (8:13)

Bramki dla MKS-u Krajny Nakło: J. Zimny 7, A. Stachowiak 4, A. Kapeliński 2, P. Nowarkiewicz 2, M. Michalski 2, M. Kozłowski 1, M. Powalisz 1

Skład MKS-u Krajny Nakło: Ł. Nowak, D. Pasieka, K. Wierzewski, P. Nowarkiewicz, M. Powalisz, Ł. Meller, J. Nowak, A. Kapeliński, M. Malikowski, A. Stachowiak, M. Michalski, J. Zimny, P. Boroń, M. Kozłowski

Oceń artykuł: 48 114