Mistrzostwa Polski. Zwycięstwo juniorów młodszych NTS-u!
fot. NTS Trójka
Z radością informujemy, że juniorzy młodsi NTS Trójka Nakło odnieśli# swoje pierwsze zwycięstwo w ramach turnieju 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbywają się we Warszawie!
To był emocjonujący mecz, w którym nasi zawodnicy pokazali ogromną determinację i umiejętności. Każdy set był zacięty, ale nasi młodzi siatkarze zdołali utrzymać przewagę i zasłużenie wygrali!
Kolejne spotkanie nakielanie rozegrają już jutro, przeciwnikiem ich będą gospodarze turnieju - MOS Wola Warszawa. Początek spotkania 13:00
NTS Trójka Nakło - SMS Ostróda
Wynik: 3:0 (25:21, 25:21, 25:22)
Materiał: NTS Trójka Nakło
Czytaj również
- Ambitna i zacjęta walka do ostatniej minuty. NTS Trójka tuż za podium
- Musieli uznać wyższość swoich rywali. NTS Trójka przegrywa drugi mecz
- Półfinał Mistrzostw Polski. Zwycięstwo młodzików NTS Trójka Nakło
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej! Wspaniały sukces zawodników NTS Trójka
- IV Memoriał Rafała Witkowskiego. Uczestnicy dali z siebie wszystko
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym
Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.
(czytaj więcej)Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?
Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.
(czytaj więcej)Zajęcie miasta. Zwycięska walka o Szubin
W wyniku podpisanego układu #polityczno-wojskowego pomiędzy gen. Józefem Dowborem Muśnickim a Komisariatem NRL, gen. Dowbor Muśnicki przejął z rąk NRL dowództwo wojskowe. Uznając jedność wojska polskiego Komisariat NRL zastrzegał sobie tymczasową odrębność wojsk wielkopolskich, a mianowanie oficerów i urzędników wymagało aprobaty NRL.
(czytaj więcej)Zmiana lokalizacji. Nowa siedziba centrum szkolenia
Wraz z początkiem 2026 roku swoją lokalizację zmieniło# Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Jednostka dotychczas działająca w Toruniu od 2 stycznia br. rozpoczęła swoją działalność w Grudziądzu. Przeniesienie CSWOT ma związek z planami poszerzenia działalności szkoleniowej jednostki.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!