Dziś mamy 15 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

29 kwietnia 2024

Derby Szubina. Zawodnicy bardzo zmotywowani

27 kwietnia #UKS Pelikan Szubin rocznik 2012 rozegrał derby Szubina.

Zmierzyliśmy się z Szubinianką Szubin. Do meczu podeszliśmy bardzo zmotywowani. Od początku przystępujemy do ofensywnej gry, czego efektem była szybko zdobyta bramka. Stwarzamy dużo sytuacji ale niestety bramkarz gospodarzy był górą. Do przerwy prowadzimy 0:1.

Początek drugiej połowy to przewaga gospodarzy, którzy tworzą akcje ale gramy dobrze w obronie. Po rzucie rożnym trafiamy na 0:2 i zaraz szybko tracimy gola na 1:2. Końcówka meczu to roszady w składzie, czego efektem były dwie bramki, które dały nam ostateczną wygraną 1:4.