Dziś mamy 18 lutego 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2018

Mrówka przyciągnęła tłumy. To było huczne otwarcie!

fot. MM

fot. MM

Nakielska Mrówka przeżywała dziś prawdzie oblężenie. Wszystko za sprawą wielkiego otwarcia marketu.

Pierwsi klienci zaczęli gromadzić się przed marketem przed godz. 8.00. Chętnych do zapoznania się ofertą nowo otwartego sklepu nie brakowało. Wszyscy, którzy przybyli na otwarcie marketu PSB Mrówka mogli korzystać z atrakcji przygotowanych na tę okazję. 

Od samego rana można było rozkoszować się kawą serwowaną przez baristów. Klienci mogli zajadać się ciastem z logo PSB Mrówka oraz daniami z grilla. Wydarzenie to uświetniły koncerty trzech zespołów muzyki disco polo: NEXT Music is life, AFTER PARTY i Grupy Muzycznej ERATOX. Nie zabrakło także atrakcji dla dzieci.
Dla klientów robiących zakupy przygotowano konkursy z nagrodami. Natomiast osoba z najwyższym paragonem z całego dnia otrzymała nagrodę główną - telewizor 50’’.

W dniu dzisiejszym Nakło dołączyło do grona miast, w których działają nowoczesne samoobsługowe markety budowlane PSB Mrówka. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Mrówki są obecnie najliczniejszą siecią detaliczną sektora „dom i ogród” w Polsce.

Nakielska Mrówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. 8-20, a w niedzielę w godz. 9-18. Przypominamy, że obowiązuje gazetka promocyjna, ważna od 30.06 do 21.07 lub do wyczerpania zapasów.

Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera 

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)