Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 marca 2019

Jeszcze zimę mamy i … . Krasnoludki pomagałym skrzydlaty przyjaciołom

fot. pow

fot. pow

Przedszkolaki wiedzą, że zima to trudny czas dla ptaków, dlatego dbają aby miały co jeść.

W ubiegłym tygodniu najmłodsza grupa „ Krasnoludki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego w Nakle  zgodnie z zrealizowaną tematyką wybrała się do przedszkolnego karmnika aby dokarmiać ptaszki. Najmłodsi podczas zajęć sami gromadzili ziarna, nasiona oraz okruszki chleba, poznali również różne gatunki ptaków, które zostają u nas w kraju zimą oraz kształtowali postawę szacunku i ochrony przyrody.

materiał :  mgr Agnieszka Bartosik, Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 13 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)