Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

27 maja 2020

Zmiany personalne w komendzie. Poznaj nowych dzielnicowych

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Policja informuje, iż w nakielskiej komendzie nastąpiły zmiany na stanowiskach #dzielnicowych. Jest to ważna informacja dla mieszkańcy rejonów, gdzie zmielili się dzielnicowi.

Ważne, aby każdy znał swojego dzielnicowego oraz numer kontaktowy do niego tak, by szybko mógł uzyskać poradę i pomoc w swojej sprawie. Tym bardziej, że dzielnicowy jest policjantem tzw.: „pierwszego kontaktu”. W ostatnim czasie w nakielskiej komendzie nastąpiły zmiany personalne na stanowiskach dzielnicowych.

Mł. asp. Krystiana Jacoszka będącego dzielnicowym rejonu nr III w Nakle, zastąpił sierż. szt. Patryk Dutkiewicz, do tej pory pełniący służbę w referacie patrolowo-interwencyjnym. Rejon służbowy sierż. szt. Patryka Dutkiewicza stanowią aktualnie ulice: Bydgoska, Długa, Dworcowa, Edmunda Bartkowskiego, Józefa Balcerzaka, ks. Ignacego Gepperta, ks. Piotra Skargi, Łączna, Notecka, Osiedle Bolesława Chrobrego, Potulicka, Poznańska, Przecznica, Rudki, Rynek, Wąska.

Rejon nr VI, gdzie dzielnicowym był mł. asp. Marek Mokrzycki, został objęty pieczą przez sierż. szt. Dawida Sobieszczyka, wcześniej również pełniącego służbę w nakielskim referacie patrolowo-interwencyjnym.

W skład rejonu dzielnicowego sierż. szt. Dawida Sobieszczyka wchodzą miejscowości: Małocin, Ślesin, Gabrielin, Anielin, Michalin, Nowakówko, Karnowo, Minikowo, Lubaszcz, Chrząstowo, Suchary, Trzeciewnica, Olszewka, Kazin, Karnówko, Bielawy, Gumnowice.

Bez zmian pozostają telefony kontaktowe do dzielnicowych oraz adresy mailowe. Z dzielnicowym sierż. szt. Patrykiem Dutkiewiczem kontaktować się można pod numerami: 47 7529232 lub 786858 666 bądź adresem mailowym: dzielnicowy.naklo3@bg.policja.gov.pl. Mieszkańcy rejonu nr VI mogą nawiązać kontakt z dzielnicowym sierż. szt. Dawidem Sobieszczykiem telefonicznie, numery telefonów: 47 7529233 lub 786858669, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: dzielnicowy.naklo6@bg.policja.gov.pl.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)