Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

07 lutego 2019

Zmiany na stanowiskach dzielnicowych nakielskiej komendy

fot.pow

fot.pow

Policja informuje, iż w nakielskiej komendzie nastąpiły zmiany na stanowiskach dzielnicowych.# Dotychczasowe numery telefonów dzielnicowych pozostają bez zmian.

Dzielnicowy jest policjantem pierwszego kontaktu. To z nim mieszkańcy danego rejonu mają najczęstszy kontakt i nierzadko korzystają z pomocy dzielnicowego przy rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów.

Ważnym jest, aby każdy znał swojego dzielnicowego oraz numer kontaktowy do niego, tak, aby szybko mógł uzyskać poradę i pomoc w swojej sprawie. W ostatnich dniach w nakielskiej komendzie nastąpiły zmiany personalne na stanowiskach dzielnicowych.

Asp. szt. Roberta Sadowskiego będącego dzielnicowym rejonu nr XII w Kcyni, zastąpił st. asp. Kamil Reiwer, do tej pory dzielnicowy miejscowości w gminie Nakło. Rejon służbowy st. asp. Kamila Reiwera stanowią kcyńskie ulice: Bolesława Pobożnego, Brzozowa, Ciasna, Dworcowa, Garncarska, Jesionowa, Jurczyka, Kantego, Klasztorna, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Łąkowa, Modrakowa, Nakielska, Okrężna, Podgórna, Polna, Rynek od nr 20 do 32, Słoneczna, Szewska, Tupadzka, Wiejska, Witosa, Wybudowanie, Wyrzyska, 750-lecia Kcyni.

Rejon nr VI, który stanowią miejscowości w gminie Nakło, gdzie dzielnicowym był do tej pory st. asp. Kamil Reiwer, zostaje objęty pieczą przez sierż. szt. Marka Mokrzyckiego, wcześniej pełniącego służbę w referacie ruchu drogowego nakielskiej komendy.

W skład rejonu dzielnicowego sierż. szt. Mokrzyckiego wchodzą miejscowości:  Anielin, Bielawy, Chrząstowo, Gabrielin, Gumnowice, Karnowo, Karnówko, Kazin, Lubaszcz, Małocin, Michalin, Minikowo, Nowakówko, Olszewka, Suchary, Ślesin, Trzeciewnica.

Telefony kontaktowe do dzielnicowych oraz adresy mailowe pozostają bez zmian! Mieszkańcy wskazanych ulic w Kcyni mogą kontaktować się z dzielnicowym st. asp. Kamilem Reiwerem pod numerami: 52-33-93-320 lub 786-858-675, bądź adresem mailowym: dzielnicowy.kcynia1@bg.policja.gov.pl. Natomiast mieszkańcy podnakielskich wsi mogą nawiązać kontakt z dzielnicowym sierż. szt. Markiem Mokrzyckim telefonicznie, numery telefonów: 52-33-93-233 lub 786-858-669, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: dzielnicowy.naklo6@bg.policja.gov.pl.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)