Dziś mamy 24 kwietnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

03 lutego 2019

Zimowa Olimpiada w „Słoneczku”. Rywalizowano w kilku dyscyplinach

fot. pow

fot. pow

Choć za oknem słońce świeci, zima śniegiem nie sypnęła, jednak w sali u Gwiazdeczek prawdziwe# zimowe poruszenie: zawody sportowe, a dokładniej zimowe Igrzyska Olimpijskie.

Dzieci cały tydzień poznawały różne zimowe dyscypliny sportowe, ćwiczyły swoją sprawność fizyczną po to, aby ostatniego dnia tygodnia przeżyć emocje, związane z Olimpiadą sportową. Na początku nastąpiło zapalenie symbolicznego znicza, później liczne konkurencje zwinnościowe, m.in.: skoki narciarskie, saneczkarstwo, łyżwiarstwo szybkie. Po zawodach nastąpiło rozdanie medali, stanie na podium, a na koniec zaśpiewanie hymnu narodowego. Igrzyska zakończyły się zgaszeniem znicza olimpijskiego. Zapraszamy do fotorelacji.

materiał. Kinga Handzlik

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)