Dziś mamy 21 września 2019, sobota, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2019

Zespół „Feniksa” Mrocza liderem po 2 rundach ligi „Orlika” K-PZPN

fot. pow

fot. pow

Zespół nasz rozegrał 2 rundy rozgrywek „Orlika” chłopcy rocznika 2008 i 2009 K-PZPN w Mogilnie# dnia 6 kwietnia i 13 kwietnia na boisku w Inowrocławiu.

Chłopcy nasi spisują się bardzo dobrze i widać u nich cały czas progres w rozwijaniu umiejętności i zgrania zespołu, czego efektem jest wygranie turnieju w Mogilnie i Inowrocławiu z kompletem zwycięstw. Wyniki z Mogilna:

Feniks Mrocza-Pogoń Mogilno 2-1
Bramki zdobyli: Aron Łeszyk i Jakub Hamowski

Feniks Mrocza-Cuiavia Inowrocław 5-3
Bramki zdobyli: 3 Aron Łeszyk, Maciej Wiese i Ostap Wiese

Feniks Mrocza-Goplania Inowrocław 8-1
Bramki zdobyli: 3 Sebastian Moczadło,3 Aron Łeszyk, Ostap Wiese,Igor Pewniak

Wyniki z Inowrocławia:

Feniks -Goplania 6-0
Bramki zdobyli:2 Aron Łeszyk, Gabriel Splitt, Ostap Wiese, Maciej Wiese, Igor Pewniak

Feniks-Pogoń 3-1
Bramki zdobyli: 2 Ostap Wiese i Sebastian Moczadło

Feniks-Cuiavia 4-0
Bramki zdobyli:2 Ostap Wiese i 2 Kacper Deja

Ponadto w zespole grają bramkarze: Mikołaj Hoppe, Oliwier Gapa oraz zawodnicy z pola: Bartek Król , Igor Tonderys , Filip Belter, Karol Biskupiak.

Następny turniej gramy 16 kwietnia na stadionie Goplanii Inowrocław i 28 kwietnia o godz. 10.00 u siebie na który zapraszamy kibiców piłki młodzieżowej.

Materiał: Trener Wiesław Śmieliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 10 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)