Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

25 sierpnia 2019

Żegnaj lato na rok! Zabawa na zakończenie wakacji

fot. LZ

fot. LZ

W minioną sobotę mieszkańcy sołectwa Ciężkowo wspólnie # pożegnali lato.

Na ten dzień przygotowano liczne konkurencje dla dzieci, były darmowe kiełbaski i lody dla wszystkich uczestników zabawy. Można było zakupić także ciasto upieczone przez panie z sołectwa.

Organizatorami wydarzenia byli sołtys Natasza Wiśniewska wraz z radą sołecką i Kołem Gospodyń Wiejskich.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Kto to??? , w dniu 25-08-2019 22:50:52 napisał:

  "ŻEGNAJ LATO NA ROK"??? Chyba komuś za szybko czas leci... Jeszcze lata nam został prawie miesiąc. A tutaj już taki artykuł Pani LZ.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Zbulwersowana, w dniu 25-08-2019 23:40:29 napisał:

  Bardzo fajnie, że są organizowane takie festyny. Przynajmniej dzieci mają jakieś atrakcje. Ale, czy zawsze takim festynom musi towarzyszyć alkohol i to przy dzieciach?

  odpowiedz

  • -1 (3)

  jadwinia, w dniu 27-08-2019 19:07:50 napisał:

  Koło Gospodyń Wiejskich mogło przygotować dzieciom wiecej atrakcji. Bo z tego co widać było bardzo cieniutko. Przewodnicząca słabo rządzi. Kołem powinna rządzić młoda z temperamentem dziewczyna Na pewno takich w Ciężkowie nie brakuje.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Ciężko tak żyć! , w dniu 27-08-2019 22:59:16 napisał:

  Organizatorami wydarzenia byli sołtys Natasza Wiśniewska wraz z radą sołecką i Kołem Gospodyń Wiejskich. To dlaczego odnosi się Pani tylko do Koła Gospodyń? Zwylke Sołtys i Rada są odpowiedzialni za umilanie czasu dzieciom, a Panie z Koła Gospodyń zgodziły się tylko pomóc i upiec słodkości.

  odpowiedz

  • 0 (2)

  jadwinia, w dniu 31-08-2019 21:31:01 napisał:

  Dla Pani Sołtys 6 + brawo.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Test amortyzatorów
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)