Dziś mamy 27 lutego 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

25 sierpnia 2019

Żegnaj lato na rok! Zabawa na zakończenie wakacji

fot. LZ

fot. LZ

W minioną sobotę mieszkańcy sołectwa Ciężkowo wspólnie # pożegnali lato.

Na ten dzień przygotowano liczne konkurencje dla dzieci, były darmowe kiełbaski i lody dla wszystkich uczestników zabawy. Można było zakupić także ciasto upieczone przez panie z sołectwa.

Organizatorami wydarzenia byli sołtys Natasza Wiśniewska wraz z radą sołecką i Kołem Gospodyń Wiejskich.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Kto to??? , w dniu 25-08-2019 22:50:52 napisał:

  "ŻEGNAJ LATO NA ROK"??? Chyba komuś za szybko czas leci... Jeszcze lata nam został prawie miesiąc. A tutaj już taki artykuł Pani LZ.

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Zbulwersowana, w dniu 25-08-2019 23:40:29 napisał:

  Bardzo fajnie, że są organizowane takie festyny. Przynajmniej dzieci mają jakieś atrakcje. Ale, czy zawsze takim festynom musi towarzyszyć alkohol i to przy dzieciach?

  odpowiedz

  • -2 (4)

  jadwinia, w dniu 27-08-2019 19:07:50 napisał:

  Koło Gospodyń Wiejskich mogło przygotować dzieciom wiecej atrakcji. Bo z tego co widać było bardzo cieniutko. Przewodnicząca słabo rządzi. Kołem powinna rządzić młoda z temperamentem dziewczyna Na pewno takich w Ciężkowie nie brakuje.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Ciężko tak żyć! , w dniu 27-08-2019 22:59:16 napisał:

  Organizatorami wydarzenia byli sołtys Natasza Wiśniewska wraz z radą sołecką i Kołem Gospodyń Wiejskich. To dlaczego odnosi się Pani tylko do Koła Gospodyń? Zwylke Sołtys i Rada są odpowiedzialni za umilanie czasu dzieciom, a Panie z Koła Gospodyń zgodziły się tylko pomóc i upiec słodkości.

  odpowiedz

  • -1 (3)

  jadwinia, w dniu 31-08-2019 21:31:01 napisał:

  Dla Pani Sołtys 6 + brawo.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Tonery Directions
27PLN
Remonty mieszkań
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Budowa magazynów
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Meble młodzieżowe systemowe
Meble kuchenne
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak przechowywać owoce i warzywa? Koniecznie poznaj 5 zasad

Każdemu z nas zdarzyło się kiedyś przesadzić z ilością zakupów spożywczych, a w efekcie #wyrzucić część jedzenia do kosza. Statystyki mówią, że pozbywamy się jedzenia zwykle z powodu jego zepsucia, a trzecią co do wielkości grupą produktów najczęściej trafiających na śmietnik są – po pieczywie i wędlinach – świeże owoce Tymczasem istnieje prosty i tani sposób na przedłużenie trwałości owoców i warzyw: właściwe przechowywanie. Poznajmy 5 zasad, które pomogą nam dłużej cieszyć się ich smakiem i świeżością.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Twój nastolatek i długie godziny w sieci. Zastanawiałeś się nad przyczyną?

Coraz więcej młodych ludzi coraz więcej czasu spędza w internecie. Potwierdzi to każdy rodzic. Zastanawialiście się# kiedyś, dlaczego tak jest?

(czytaj więcej)