Dziś mamy 18 grudnia 2017, poniedziałek, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

Żegluga podpisała umowę z kolejną uczelnią. Szkoła będzie współpracować z Akademią Morską w Gdyni

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 5 grudnia 2017 r. w świetlicy Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława # Romanowskiego w Nakle nad Notecią miała miejsce uroczystość podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Akademią Morską w Gdyni a Zespołem Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią.

Akademię Morską w Gdyni reprezentowali Prorektor ds. Nauki Pan Ireneusz Czarnowski oraz Prorektor ds. Mirosław Czechowski, którzy przywieźli podpisane wcześniej przez Rektora Akademii Morskiej w Gdyni Janusza Zarębskiego porozumienie.

Pod porozumieniem swój podpis złożył dyrektor Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią Pan Rafał Woźniak. W uroczystości uczestniczyli uczniowie i nauczyciele Technikum Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią oraz zaproszeni goście m.in. Starosta Nakielski Pan Tomasz Miłowski, Burmistrz Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Pan Sławomir Napierała, Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Bydgoszczy Pan Jerzy Słomiński, Wicestarosta Nakielski Pan Andrzej Kinderman.

Główne cele zawarcia porozumienia obejmują m.in. podjęcie współpracy w zakresie kształcenia, badań naukowych oraz praktyk morskich z wykorzystaniem statków szkolnych Akademii Morskiej w Gdyni, celem doskonalenia i podniesienia poziomu wiedzy i umiejętności nauczycieli oraz stworzenia warunków do pełnego rozwoju uczniów Technikum Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią; zapewnienie możliwości współpracy uczniów ze studenckimi kołami naukowymi działającymi w Akademii Morskiej w Gdyni; organizowania zajęć warsztatowych, wykładów i seminariów dla uczniów na terenie Akademii Morskiej w Gdyni.

materiał: Rafał Woźniak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 18 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)