Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

11 marca 2019

Zebranie Koła nr 11 PSD w Szubinie. Wybrano nowy zarząd

fot. UG Szubin

fot. UG Szubin

W sobotę, 9 marca miało miejsce zebranie sprawozdawczo-wyborcze szubińskiego Koła nr 11# Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10:00 mszą świętą celebrowaną w kaplicy szpitalnej. Po czym wszyscy zebrani przeszli do siedziby Koła przy ulicy Bema. Wśród zaproszonych gości byli m.in. burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Ignacy Pogodziński, Antoni Zbylut, dr Radzisław Panek oraz ksiądz proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Boboli.

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze zaczęło się tradycyjnie od odczytania sprawozdań z działalności, sprawozdania finansowego oraz komisji rewizyjnej. Z dotychczasowej funkcji skarbnika zrezygnowała p Irena Hałas.

Podczas spotkania wybrano nowy Zarząd:

przew – Helena Jeziorska
z-ca przew - Głowacka Maria
skarbnik - Płaskoń Krystyna
sekretarz - Zbieranek Jerzy

Pozostali członkowie Zarządu: Domański St., Fokciński M., Sawicka U., Serafin H., Skimina W., Richter G.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż gorącymi kamieniami
Modne aranżacje
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Skup i sprzedaż części
Meble młodzieżowe i dziecięce
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Kalkulatory
od 6,90PLN
Zabiegi dla panów
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)