Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Zdarzenie w Smolarach. Auto wypadło z drogi

O godzinie 5:34 OSP Wojnowo zostało zadysponowane do miejscowości Smolary ( gm. Sicienko) do dachowania samochodu.

Po dojechaniu na miejsce kierowca znajdował się poza pojazdem. Działania jednostki polegały na udzieleniu pomocy poszkodowanemu i przekazaniu go ZRM, odłączeniu akumulatora oraz zabezpieczenie miejsca wypadku. Na miejscu zdarzenia pracował jeszcze Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 4 w Bydgoszczy.

Materiał: OSP Wojnowo

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    AbC, w dniu 18-09-2019 17:36:32 napisał:

    Dwie godziny później, kolejne auto w tym miejscu dachowało.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowe stylizacje
Sprawdzanie geometrii kół
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Novitus Nano E
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Kwasy...
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)