Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2019

Zawody wojewódzkie w piłce ręcznej. Był to trudny poziom rozgrywek

fot. Paweł Juszczak

fot. Paweł Juszczak

W dniu 22 listopada uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 4 w # Nakle nad Notecią brali udział w ćwierćfinale wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców.

Zawody odbyły się w Hali SP w Łochowie, gdzie rywalizowały cztery zespoły. Do finalistów powiatowych należały takie szkoły jak SP Piechcin, SP 48 Bydgoszcz oraz gospodarz.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Formuła ta miała wyłonić dwa zespoły, które automatycznie awansowały do półfinału. Przed wszystkimi spotkaniami odbyła się odprawa kapitanów oraz losowanie.

W pierwszym meczu zmierzyły się szkoły z Łochowa oraz Bydgoszczy. Wygrała drużyna SP 48 (13:8). Naszym przeciwnikiem był Piechcin. Pomimo walki i zaangażowania przegrywamy 7:5. Tylko zwycięstwo dawało nadzieję i awans na kolejny etap. 

Był to trudny poziom rozgrywek. Chłopacy z ZSP nr 4 zaprezentowali się najlepiej jak mogli. Zaznaczyć należy, że dla większości był to drugi ćwierćfinał w ostatnich dwóch tygodniach. 

Przypomnijmy, że w poprzednich zawodach zabrakło jednej bramki, aby znaleźć się w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej.  Cieszymy się bardzo z tak zdolnej młodzieży.

Zwycięski skład ZSP Nr 4: T. Ksobiech, D. Bembnista, M. Lewandowski, A. Wierzewski, F. Nowak, F. Perdoch, S. Małkowski, W. Biernacki, O. Przemorski, E. Obruszkiewicz, M. Tyll. Opiekunem zespołu jest p. P. Juszczak.

materiał: Paweł Juszczak/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)