Dziś mamy 11 grudnia 2019, środa, imieniny obchodzą:

29 listopada 2019

Zawody wojewódzkie w piłce ręcznej. Był to trudny poziom rozgrywek

fot. Paweł Juszczak

fot. Paweł Juszczak

W dniu 22 listopada uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 4 w # Nakle nad Notecią brali udział w ćwierćfinale wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców.

Zawody odbyły się w Hali SP w Łochowie, gdzie rywalizowały cztery zespoły. Do finalistów powiatowych należały takie szkoły jak SP Piechcin, SP 48 Bydgoszcz oraz gospodarz.

Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Formuła ta miała wyłonić dwa zespoły, które automatycznie awansowały do półfinału. Przed wszystkimi spotkaniami odbyła się odprawa kapitanów oraz losowanie.

W pierwszym meczu zmierzyły się szkoły z Łochowa oraz Bydgoszczy. Wygrała drużyna SP 48 (13:8). Naszym przeciwnikiem był Piechcin. Pomimo walki i zaangażowania przegrywamy 7:5. Tylko zwycięstwo dawało nadzieję i awans na kolejny etap. 

Był to trudny poziom rozgrywek. Chłopacy z ZSP nr 4 zaprezentowali się najlepiej jak mogli. Zaznaczyć należy, że dla większości był to drugi ćwierćfinał w ostatnich dwóch tygodniach. 

Przypomnijmy, że w poprzednich zawodach zabrakło jednej bramki, aby znaleźć się w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej.  Cieszymy się bardzo z tak zdolnej młodzieży.

Zwycięski skład ZSP Nr 4: T. Ksobiech, D. Bembnista, M. Lewandowski, A. Wierzewski, F. Nowak, F. Perdoch, S. Małkowski, W. Biernacki, O. Przemorski, E. Obruszkiewicz, M. Tyll. Opiekunem zespołu jest p. P. Juszczak.

materiał: Paweł Juszczak/red

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Sezon grzewczy trwa. Jak ograniczyć wpływ smogu na zdrowie?

Jesienno-zimowe chłody oznaczają rozpoczęcie sezonu grzewczego. Choć liczba # nieekologicznych „kopciuchów” z roku na rok maleje, nadal w wielu częściach kraju powietrze staje się trujące. Mimo podejmowanych na poziomie rządowym i samorządowym działań antysmogowych, warto samemu zatroszczyć się o jakość tego, czym oddychamy każdego dnia.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Imieninowy maraton w toku. Ciekawostki o Barbarach i Mikołajach

Byli Andrzeje. Trudno więc nie napisać o Barbarach i Mikołajach, czyli tegotygodniowych solenizantach. Jesteście ciekawi, co też na ich temat znaleźliśmy w naszych źródłach?

(czytaj więcej)