Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2021

Zawody wędkarskie w Kcyni. Znamy klasyfikację końcową

fot. Piotr Bożych

fot. Piotr Bożych

Na akwenie wodnym „Glinianki” Polskiego Związku Wędkarskiego Koła nr# 92 w Kcyni przy ul. Bolesława Pobożnego w dniu 6 czerwca 2021 r. od godzin rannych zostały przeprowadzone „Otwarte Zawody Wędkarskie Dzień Dziecka 2021 Rozpoczęcie Sportowego Sezonu Wędkarskiego 2021 dla dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Kcyni”.

Organizatorem zawodów byli członkowie Zarządu Polskiego Związku Wędkarskiego Koła nr 92 w Kcyni i Urząd Miejski w Kcyni. Sportowe wędkowanie dzieci i młodzieży nadzorowali Panowie z Zarządu Koła PZW nr 92, a bezpośrednio bezpieczne wędkowanie na malowniczo położonym i zagospodarowanym akwenie wodnym zapewnili rodzice – opiekunowie młodych adeptów sportowego wędkowania. Podsumowania zawodów dokonano w imieniu Burmistrza Kcyni Pana Marka Szarugi. Wręczenia Pucharów zawodnikom za zajęte miejsca I, II i III w zawodach wędkarskich dokonał sędzia główny zawodów Pan Piotr Bożych w asyście sędziego sekretarza Sławomira Prusaka i sędziego sektorowego Władysława Lejwody.

Wyniki i klasyfikacja końcowa zawodów:

I miejsce Oskar Mrozowicz z wynikiem – 2,065 kg złowionych ryb;
II miejsce Paweł Janicki z wynikiem – 1,550 kg złowionych ryb;
III miejsce Mikołaj Prajs z wynikiem – 1,280 kg złowionych ryb;

Wszystkie złowione na zawodach ryby po ważeniu trafiły do akwenu wodnego „Glinianki” zarządzanego przez PZW Koło w Kcyni przy ul. Bolesława Pobożnego. Zawody zakończono pieczeniem kiełbasek na przygotowanym ognisku, ich konsumowaniem oraz dyskusjami dotyczącymi sportowego wędkowania i zakończonych zawodów oraz rozpoczętego sezonu wędkarskiego 2021 w Kole PZW nr 92 w Kcyni.

Współorganizator zawodów Pan Marek Szaruga Burmistrz Kcyni składa serdeczne podziękowania za organizację zawodów i przeprowadzenie zawodów Zarządowi i członkom Koła PZW nr 92 w Kcyni.

Materiał: Ryszard Hanioszyn Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)