Dziś mamy 21 lutego 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

09 lipca 2018

Zawody w Bydgoszczy. Jednym z uczestników był Franciszek Domański

foto: powierzone

foto: powierzone

W dniach 15- 16 czerwca 2018 r UKS Krzywousty - sekcja pływacka uczestniczyła w # Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 lat.

Zawody realizowane były na pływalni krytej "Bryza" w Bydgoszczy a uczestniczyło w nich 70 zawodników z różnych klubów. Nasz klub reprezentował Franciszek Domański. W pierwszym dniu zawodów płynął stylem motylkowym na dystansie 100 m zajmując 10 miejsce i stylem grzbietowym na dystansie 200 m zajmując 5 miejsce. W drugim dniu zawodów realizował się w stylu dowolnym na dystansie 100 m zajmując 8 miejsce i w stylu zmiennym na dystansie 200 m zajmując 6 miejsce. Na każdym z w/w dystansów poprawił czas i pokonał swoje słabości. Dziękujemy bardzo rodzicom Franka za doping i wszelką pomoc.

Materiał: Jacek Jaskólski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1
Pliki do pobrania
100m dowolny CH.pdf
100m motylkowy CH.pdf
200m grzbietowy CH.pdf
200m zmienny CH.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)