Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

16 września 2019

Zawody strzeleckie w Godawach. Wyłoniono najlepszych zawodników

fot. Leszek Jaśkowiak

fot. Leszek Jaśkowiak

Dnia 14 września 2019 roku KSSK GWARD we współpracy z # SKS Kaliber przeprowadził na terenie strzelnicy sportowej w Godawach zawody strzeleckie w konkurencjach pistolet 9 mm centralnego zapłonu 25 m, karabin AK centralnego zapłonu 100 m, oraz strzelba.

Zawody były kwalifikowane do kalendarza P.Z.S.S , których celem jest między innymi:
• integracja środowisk
• popularyzacja strzelectwa sportowego,
• wyłonienie najlepszych zawodników i zespołów

W zawodach wzięło udział 90 strzelców, którzy zaciekle, lecz w sportowym duchu rywalizowali ze sobą. Najlepsze wyniki osiągnęli:

Karabin AK 100m:
1. Jerzy Borowiak 97 pkt.
2. Grzegorz Dzikowski 96 pkt.
3. Robert Wojciechowski 94 pkt.

Pistolet 9mm 25m:
1. Mateusz Fijołek 99 pkt.
2. Sławomir Wasiak 98 pkt.
3. Jacek Przybyliński 95 pkt.

Strzelba:
1. Szymon Mączka 2.89 s
2. Jakub Kordziński 3.80 s
3. Jarosław Krzesiński 4.45 s 

Wyniki pozostałych zawodników są w komunikacie w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego i na stronie KSSK GWARD i FB.

Na zakończenie wręczono pamiątkowe dyplomy, medale, koszulki firmowe GWARD oraz „puchary” organizator zapewnił dla wszystkich ciepły posiłek (grochówka).

Zapraszamy na kolejne zawody na strzelnicę sportową w Godawach 19.10.2019 roku  konkurencja Mosin, Rak, Strzelba zachęcamy wszystkich do udziału w nich.

materiał: Leszek Jaśkowiak/KSSK GWARD ODDZIAŁ SZUBIN

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)