Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2021

Zawody powiatowe drużyn OSP. Rywalizacja była zacięta

fot. BG

fot. BG

7 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z# terenu powiatu nakielskiego przystąpiło do rywalizacji na stadionie w Sadkach. Najlepsi wśród mężczyzn okazali się druhowie z Drzewianowa, a rywalizację kobiet wygrały druhny z Kcyni.

W zawodach wzięły udział następujące jednostki: OSP Polichno, OSP Jadwiżyn, OSP Górki Zagajne, OSP Drzewianowo wśród mężczyzn i OSP Kcynia, OSP Ślesin i OSP Drzewianowo wśród kobiet. Druhny i druhowie nie tylko musieli zmierzyć się ze sobą ale również z panującym upałem. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych rywalizacja była zacięta.

Kategorię mężczyzn zgodnie z planem wygrało OSP Drzewianowo, które uzyskało kilkusekundową przewagę na kolejnym zespołem. W rywalizacji kobiet najlepsze okazały się natomiast Panie z OSP Kcynia. Każdy z zespołów biorących udział w zawodach otrzymał dyplom, natomiast na najlepszą trójkę czekały dodatkowo nagrody rzeczowe.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (1)

  Ryn, w dniu 20-06-2021 09:50:31 napisał:

  A Rynarzewa nie było co za dziady

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Naklove, w dniu 20-06-2021 09:52:17 napisał:

  Wszystko zgodnie z planem

  odpowiedz

  • 1 (11)

  998, w dniu 20-06-2021 10:59:27 napisał:

  Zawody pod jedna drużynę , żeby mogła pojechać na wojewódzkie , słabo !!! Zawsze to Zarząd Powiatowy był organizatorem a teraz słyszałem , że komenda wymyśliła te zawody !!! Szkoda , inne jednostki na pewno też chętnie by pobiegały choćby na gminnych .A może trochę refleksji i zrobić gminne we wrześniu ?!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (11)

  Koleżanka, w dniu 20-06-2021 12:24:09 napisał:

  Serio? Zgodnie z planem wygrało Drzewianowo? Teraz się już się nie dziwie, że inne jednostki czują się pokrzywdzone zawsze na zawodach, gdyż Drzewianowo od jakiegoś czasu jest faworyzowane.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 2 (4)

  Dorota , w dniu 20-06-2021 15:44:43 napisał:

  A Sadki? Na ostatnim? Co niektóry strażak w wpisach na fb to madrale co wszystkie rozumy zjedli.....a jak wypadli na zawodach?

  odpowiedz

  • -2 (4)

  Osp, w dniu 21-06-2021 11:37:52 napisał:

  "Kategorię mężczyzn zgodnie z planem wygrało OSP Drzewianowo..." dlatego też przybyło tak mało drużyn... Tak czy siak, drzewianowo jak na drużynę czwiczqca prawie cały rok bardzo słabo wypadło w porównaniu do trzech pozostałych drużyn które wystąpiły bez przygotowania i treningów, na spontana...

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (5)

  Ja, w dniu 21-06-2021 13:27:16 napisał:

  Jestem ciekawa kto napisał ten artykuł i kto mu je dyktował, bo się nie podpisał I nie popisał. Ciekawe że był plan na wygraną, kto go ułożył, przecież autor powinien sprawdzć informacje zanim coś napisze no chyba że artykuł miał wywołać hejt na drużynę z Drzewianowa

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Meble młodzieżowe i dziecięce
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Elewacje
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)