Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

19 września 2019

Zawody Strzeleckie w Kcyni. Dominika Hejnicka zdobyła II miejsce

fot. Agnieszka Bubczyk

fot. Agnieszka Bubczyk

W dniu 15 września 2019 r., w Kcyni przeprowadzono Zawody Strzeleckie o # Puchar Burmistrza Kcyni w strzelaniu z karabinka pneumatycznego do tarczy - kategorie junior-juniorka, senior – seniorka.

Strzelanie odbyło się w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej - napaści Niemiec 1 września 1939 r. i ZSRR 17 września 1939 r. na Polskę.

Ogromny sukces odniosła uczennica ZS im. prof. E. Chroboczka klasy I Technikum Dominika Hejnicka. Jak przystało na uczennicę grupy wojskowej Dominika wywalczyła 2 miejsce w kategorii juniorów.

GRATULUJEMY !!

materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)