Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

19 września 2019

Zawody Strzeleckie w Kcyni. Dominika Hejnicka zdobyła II miejsce

fot. Agnieszka Bubczyk

fot. Agnieszka Bubczyk

W dniu 15 września 2019 r., w Kcyni przeprowadzono Zawody Strzeleckie o # Puchar Burmistrza Kcyni w strzelaniu z karabinka pneumatycznego do tarczy - kategorie junior-juniorka, senior – seniorka.

Strzelanie odbyło się w ramach obchodów 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej - napaści Niemiec 1 września 1939 r. i ZSRR 17 września 1939 r. na Polskę.

Ogromny sukces odniosła uczennica ZS im. prof. E. Chroboczka klasy I Technikum Dominika Hejnicka. Jak przystało na uczennicę grupy wojskowej Dominika wywalczyła 2 miejsce w kategorii juniorów.

GRATULUJEMY !!

materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)