Dziś mamy 10 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

26 marca 2020

Zakończono remont drogi Wyrza - Witosław. 671 metrów nowego asfaltu

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniu 16 marca br. została ukończona kolejna ważna inwestycja w gminie Mrocza. Przedsiębiorstwo# EL-KAJO Sp. z o.o. zakończyło odbudowę drogi gminnej relacji Witosław - Wyrza na odcinku 671 m, na którą szczególnie czekali mieszkańcy Wyrzy i Kaźmierzewa.

W ramach inwestycji zostały ułożone dwie warstwy asfaltu, wykonano rowy odwadniające oraz przebudowano przepust znajdujący się w ciągu drogi.

Środki, które udało się pozyskać przez gminę Mrocza pochodziły z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej przyznane na wykonanie zadania pn. „Przebudowa, odbudowa mienia gminy Mrocza uszkodzonego w wyniku nawałnicy z 11/12 sierpnia 2017 r.”  Całkowity koszt inwestycji wyniósł 294 721,17 zł.

Materiał: Ewelina Musiał - UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)