Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2019

Zakończono kolejną inwestycję. Przebudowano drogę gminną

fot. Gmina Szubin

fot. Gmina Szubin

Zakończono realizację zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa drogi gminnej # nr 090510C Słupy-Kowalewo-Smolniki – II etap”.

Wykonawcą robót było Przedsiębiorstwo Robót Drogowych INODROG Sp. z o.o. z siedzibą w Inowrocławiu. Wartość inwestycji wraz z kosztami inspektora nadzoru inwestorskiego wyniosła 615 482,11 zł brutto.

Główny zakres przebudowy obejmował wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego na odcinku 1,00 km w miejscowości Smolniki.

materiał: Gmina Szubin

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  i, w dniu 21-06-2019 20:33:10 napisał:

  Ale na farbę i pomalowanie pasów już kasy nie starczyło.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Zamość, w dniu 21-06-2019 22:35:01 napisał:

  1km i wielki artykuł :D SUKCES BURMISTRZA 1KM ASFALTU!!! :D No proszę :D W sumie mamy najdłuższą plażę w Europie :D Tym tępem zanim ją dokończą to wiatr rozdmucha :D

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Ktos, w dniu 22-06-2019 18:21:34 napisał:

  Prosze sie nie osmieszac z tym odcinkie drogi bo to zadna laska dla mieszkancow. To jest obowiazek gminy zadbac o drogi a nie sukces 21 wieku. Kiedy zacznie sie remont drogi ze. Smolnik przez ul Maczkowskiego gdzie dowozone sa dzieci do szkoly tymi wertepami. W drodze powrotnej wiedza im z glowy wylatuje tak ich wtrzesie w tym busie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Pokój dzienny/ jadalnia
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1099PLN PROMOCJAPLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
DATECS Maluch E.ko
sugerowana cena producenta: 1351,77PLN
0

O Stowarzyszeniu Oficerów Więziennictwa. Czym się zamuje?

Przyglądamy się bliżej działalności Stowarzyszenia Oficerów Więziennictwa. Jaka jest jego #historia? Jakie stawia sobie cele? Do czego dąży w swoich działaniach?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)