Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2019

Zakończenie sezonu darterskiego. Rozegrano łącznie 18 turniejów

fot.pow

fot.pow

W miniony weekend zakończyliśmy cykl Turniejów Klubowych# w soft i steel darta w sezonie 2018/2019r W ciągu całego sezonu rozegraliśmy łącznie 18 turniejów , które stały na dobrym poziomie darterskim.

W obydwu kategoriach prowadzone były osobne rankingi. W obydwu przypadkach triumfatorem całych rozgrywek został :Mariusz Warzybok, który prezentował najrówniejszą formę w czasie całego sezonu wygrywając łącznie 7 turniejów rankingowych. Bardzo wysoką formę zaprezentował: Roman Knioła, który również może poszczycić zwycięstwem w 8 turniejach. Z bardzo dobrej strony pokazał się debiutujący w rozgrywkach: Michał Starczewski oraz nasz „angielski” zawodnik: Paul Fleetwood. Klasyfikacja turniejów klubowych w sezonie 2018/2019: Steel dart: 1. Mariusz Warzybok 2. Paul Fleetwood 3.Roman Knioła. Soft dart: 1.Mariusz Warzybok 2. Bogusław Zadłużny 3. Arkadiusz Wawrzyniak.

W dniu 01.06.2019r odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Soft Darta. Rywalizowaliśmy w kategorii drużynowej. Zespół Taverny wystąpił w składzie: Andrzej Sklepowicz, Roman Knioła, Arkadiusz Wawrzyniak, Michał Starczewski. W rywalizacji wystąpiło 17 drużyn.

W rywalizacji grupowej nasi zawodnicy zmierzyli się z zespołami: Adamex Dąbrowa Chełmińska, LegionX Bydgoszcz ,Kaper Bydgoszcz. W rozgrywkach grupowych nasi zawodnicy pokonali zespoły: Kaper i Legion. Musieliśmy uznać wyższość zespołowi Adamex. Ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce gwarantujące wyjście z grupy. W ćwierćfinale po emocjonującym meczu przegrywamy z: zespołem Przepompownia Toruń 6:10. Ostatecznie klasyfikując się na 5 miejscu w Mistrzostwach.

Dziękujemy wszystkim miłośnikom darta i jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swych sił przy tarczy, a okazja będzie już w najbliższą sobotę gdzie odbędą się OTWARTE MISTRZOSTWA NAKŁA w STEEL DARTA z okazji 720 -LECIA NADANIA PRAW MIEJSKICH NAKŁA nad NOTECIĄ-15.06.2019,start:13:00 (zapisy do 12:45).Restauracja Taverna, ul. Poznańska 6 . Serdecznie zapraszamy!!!

materiał: Dart Taverna Nakło


Oceń artykuł: 7 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa domu pod klucz
Wulkanizacja
Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Bon upominkowy
Posnet Mobile HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Oczyszczanie twarzy
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)