Dziś mamy 27 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego. Uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody

fot. Bartek Łyszczarz

fot. Bartek Łyszczarz

W dniu 19 czerwca 2019r. zakończył się rok szkolny 2018/2019. W naszej szkole uroczystość odbyła się w dwóch częściach.

W pierwszej świadectwa, wyróżnienia i nagrody otrzymali uczniowie klas I-VII, a w drugiej odbyło się oficjalne i historyczne po pierwsze od wielu lat pożegnanie uczniów klasy VIII.

Na wstępie pani dyrektor Małgorzata Dutkiewicz odczytała list burmistrza Kcyni kierowany do uczniów, nauczycieli i rodziców z okazji zakończenia roku szkolnego.

Potem nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniem i nagród.

W klasach młodszych wyróżnieni zostali: Filip Janowicz i Julka Mrozowicz – „0”, Marcelina Grabarska, Maja Olejniczak, Bielasik, Emilia Frątczak – kl. I, Zazanna Malak,Hubert Grzegorek, Igor Naroży – klasa II oraz Monika Bubacz i Amelia Zagórska  z klasy III.

W tym roku szkolnym nagrodę burmistrza Kcyni otrzymała uczennica klasy IV Anna Kolanowska, a nagrodę dyrektora uczennica klasy V – Wiktoria Kociałkowska.

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:
Z klasy IV: Martyna Bącik, Olga Flig, Antonina Pazderska, Piotr Karabasz, Jakub Grabarski, Kryspin Wiejaczka.
Z klasy V: Martyna Malak, Jagoda Woźniak, Bartosz Pawlak i Bartosz Pomałecki,
Z klasy VI – Wiktoria Zagórka.

Nagrodzeni za pilność w nauce zostali również: Ola Pomałecka, Nikola Frątczak i Julia Bryłka.

Na zakończenie tej części pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia pięknych , spokojnych i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie tej części na pożegnanie uczniowie klasy ósmej zaśpiewali piosenkę „ Jedna mała łza” .

materiał: Małgorzata Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)