Dziś mamy 7 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2020

Zakończenie roku szkolnego! Świadectwa rozdane

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 26.06.br. odbyło się zakończenie roku szkolnego, ze względu# na przestrzeganie reżimu sanitarnego w związku z pandemią COVID-19 ta bardzo uroczysta chwila z życia szkoły dla każdego ucznia oraz nauczycieli miała zupełnie inny przebieg. Po trzech miesiącach nauki zdalnej przyszedł czas na podsumowanie nauki za cały rok szkolny 2019/2020. Wręczenie świadectw odbyło się wg. przygotowanego harmonogramu, w klasach z podziałem na grupy oraz na stołówce internatu.

W tym roku pożegnaliśmy uczniów klasy trzeciej Branżowej Szkoły I-go Stopnia. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymała Weronika Bogusławska ze średnia 4,91. Weronika również otrzymała w roku szkolnym 2019/2020 stypendium w ramach projektu "Prymusi Zawodu Pomorza i Kujaw". W klasie II Branżowej Szkoły I-go Stopnia Martyna Obszyńska, Mikołaj Zawodniak i Szymon Dzikowski otrzymali dyplomy za dobre, bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie. W klasach I BS I-go Stopnia świadectwo z wyróżnieniem otrzymała Julia Bączek, natomiast dyplomy za dobre wyniki w naucei wzorowe zachowanie otrzymali Marta Sala, Wiktoria Obszyńska, Wiktoria Kaczmarek, Klaudia Kwaśniewska, Martyna Furmaniak, Anita Maludzińska, Malwina Wałkiewicz, Nicole Szymczak, Kamila Andrykowska. Uczniowie chętnie angażowali się również w działania rzecz klasy i szkoły.

Klasy pierwsze Technikum z uwagi na swoją liczebność pożegnały swoich wychowawców na stołówce internatu. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali: Szymon Marciniak, Sandra Stupek i Malwina Szulc z klasy I Ta oraz Jagoda Buksa, Marcel Katafiasz i Jakub Wawer z klasy I Tb.

Uczniowie otrzymali również dyplomy za wzorowe i bardzo dobre zachowanie oraz wyniki w nauce oraz godne reprezentowanie szkoły.

Klasa wojskowa IITL podzielona została na 2 grupy. Wychowawca klasy mjr rez. Jarosław Odrobiński pogratulował uczniom, którzy uzyskali promocję do klasy III. Świadectwo z paskiem uzyskali Klaudia Pozorska - ze średnią 5,07, Mikołaj Polaszewski - średnia 4,86 oraz Wojciech Wełniński - średnia 4,86. W/w uczniowie otrzymali również dyplomy za wzorowe i bardzo dobre zachowanie oraz wyniki w nauce oraz godne reprezentowanie szkoły. Do tego grona dołączył również uczeń Gracjan Chudziński ze średnią 4,57.

W klasie III Technikum świadectwo z wyróżnieniem otrzymały Magdalena Tomaszewska, która uzyskała najwyższą średnią w szkole - 5,40 oraz Patrycja Makarońska z również imponującym wynikiem 5,27. Dyplom za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie otrzymali: Magdalena Tomaszewska, Patrycja Makarońska, Julia Śliwińska,Zuzanna Manikowska, Kamila Sawicka, Julia Dulka, Gracjan Gałązka oraz Kacper Tchórzewski.

Na zakończenie spotkań wychowawcy życzyli przede wszystkim wakacyjnego odpoczynku, relaksu po tym niespotykanym w historii szkolnictwa okresie zagrożenia COVID-19 mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo własne oraz najbliższych. Wszyscy byli zgodni co do chęci powrotu we wrześniu do szkoły.

Materiał: A. Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)