Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2020

Zakończenie roku szkolnego! Świadectwa rozdane

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 26.06.br. odbyło się zakończenie roku szkolnego, ze względu# na przestrzeganie reżimu sanitarnego w związku z pandemią COVID-19 ta bardzo uroczysta chwila z życia szkoły dla każdego ucznia oraz nauczycieli miała zupełnie inny przebieg. Po trzech miesiącach nauki zdalnej przyszedł czas na podsumowanie nauki za cały rok szkolny 2019/2020. Wręczenie świadectw odbyło się wg. przygotowanego harmonogramu, w klasach z podziałem na grupy oraz na stołówce internatu.

W tym roku pożegnaliśmy uczniów klasy trzeciej Branżowej Szkoły I-go Stopnia. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymała Weronika Bogusławska ze średnia 4,91. Weronika również otrzymała w roku szkolnym 2019/2020 stypendium w ramach projektu "Prymusi Zawodu Pomorza i Kujaw". W klasie II Branżowej Szkoły I-go Stopnia Martyna Obszyńska, Mikołaj Zawodniak i Szymon Dzikowski otrzymali dyplomy za dobre, bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie. W klasach I BS I-go Stopnia świadectwo z wyróżnieniem otrzymała Julia Bączek, natomiast dyplomy za dobre wyniki w naucei wzorowe zachowanie otrzymali Marta Sala, Wiktoria Obszyńska, Wiktoria Kaczmarek, Klaudia Kwaśniewska, Martyna Furmaniak, Anita Maludzińska, Malwina Wałkiewicz, Nicole Szymczak, Kamila Andrykowska. Uczniowie chętnie angażowali się również w działania rzecz klasy i szkoły.

Klasy pierwsze Technikum z uwagi na swoją liczebność pożegnały swoich wychowawców na stołówce internatu. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali: Szymon Marciniak, Sandra Stupek i Malwina Szulc z klasy I Ta oraz Jagoda Buksa, Marcel Katafiasz i Jakub Wawer z klasy I Tb.

Uczniowie otrzymali również dyplomy za wzorowe i bardzo dobre zachowanie oraz wyniki w nauce oraz godne reprezentowanie szkoły.

Klasa wojskowa IITL podzielona została na 2 grupy. Wychowawca klasy mjr rez. Jarosław Odrobiński pogratulował uczniom, którzy uzyskali promocję do klasy III. Świadectwo z paskiem uzyskali Klaudia Pozorska - ze średnią 5,07, Mikołaj Polaszewski - średnia 4,86 oraz Wojciech Wełniński - średnia 4,86. W/w uczniowie otrzymali również dyplomy za wzorowe i bardzo dobre zachowanie oraz wyniki w nauce oraz godne reprezentowanie szkoły. Do tego grona dołączył również uczeń Gracjan Chudziński ze średnią 4,57.

W klasie III Technikum świadectwo z wyróżnieniem otrzymały Magdalena Tomaszewska, która uzyskała najwyższą średnią w szkole - 5,40 oraz Patrycja Makarońska z również imponującym wynikiem 5,27. Dyplom za bardzo dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie otrzymali: Magdalena Tomaszewska, Patrycja Makarońska, Julia Śliwińska,Zuzanna Manikowska, Kamila Sawicka, Julia Dulka, Gracjan Gałązka oraz Kacper Tchórzewski.

Na zakończenie spotkań wychowawcy życzyli przede wszystkim wakacyjnego odpoczynku, relaksu po tym niespotykanym w historii szkolnictwa okresie zagrożenia COVID-19 mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo własne oraz najbliższych. Wszyscy byli zgodni co do chęci powrotu we wrześniu do szkoły.

Materiał: A. Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)