Dziś mamy 19 lipca 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
20 czerwca 2018

Zakończenie roku przedszkolnego w ,,Igusiu’’. Pożegnano grupę starszaków

foto:  Przedszkole Publiczne ,,Iguś’’ w Zamościu

foto: Przedszkole Publiczne ,,Iguś’’ w Zamościu

W dniu 15 czerwca 2018r. w Przedszkolu Publicznym ,,Iguś’’ w Zamościu odbyło się uroczyste # zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji  i pożegnań. Starsze dzieci z gr. ,,Skrzaty’’ wystawiły przedstawienie ,,Czerwony kapturek’’,    w którym znakomicie zaprezentowały swoje aktorskie umiejętności.  W przygotowanie uroczystości dzieci oraz wychowawca mgr Angelika Kapuścińska włożyli wiele pracy, co docenili rodzice gromkimi brawami.

W dniach 18 i 19 czerwca uroczyste zakończenie roku przedszkolnego obchodziły także młodsze grupy: ,,Jeżyki’’ i ,,Smerfy’’. Przedszkolaki zaprezentowały programy artystyczne, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. 

Na zakończenie wszystkich uroczystości p. o. dyrektora mgr Natalia Brzezińska – Kupska podziękowała nauczycielom oraz pracownikom za zaangażowanie w pracę, a  dzieciom          i rodzicom życzyła bezpiecznych i radosnych wakacji. 

Materiał i zdjęcia: Przedszkole Publiczne ,,Iguś’’ w Zamościu

Oceń artykuł: 114 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Meble kuchenne
Sprawdzanie świateł
Siłownia
PÓŁKI
Pieczątki Colop
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)