Dziś mamy 19 lutego 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2018

Zakończenie roku przedszkolnego w ,,Igusiu’’. Pożegnano grupę starszaków

foto:  Przedszkole Publiczne ,,Iguś’’ w Zamościu

foto: Przedszkole Publiczne ,,Iguś’’ w Zamościu

W dniu 15 czerwca 2018r. w Przedszkolu Publicznym ,,Iguś’’ w Zamościu odbyło się uroczyste # zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji  i pożegnań. Starsze dzieci z gr. ,,Skrzaty’’ wystawiły przedstawienie ,,Czerwony kapturek’’,    w którym znakomicie zaprezentowały swoje aktorskie umiejętności.  W przygotowanie uroczystości dzieci oraz wychowawca mgr Angelika Kapuścińska włożyli wiele pracy, co docenili rodzice gromkimi brawami.

W dniach 18 i 19 czerwca uroczyste zakończenie roku przedszkolnego obchodziły także młodsze grupy: ,,Jeżyki’’ i ,,Smerfy’’. Przedszkolaki zaprezentowały programy artystyczne, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. 

Na zakończenie wszystkich uroczystości p. o. dyrektora mgr Natalia Brzezińska – Kupska podziękowała nauczycielom oraz pracownikom za zaangażowanie w pracę, a  dzieciom          i rodzicom życzyła bezpiecznych i radosnych wakacji. 

Materiał i zdjęcia: Przedszkole Publiczne ,,Iguś’’ w Zamościu

Oceń artykuł: 123 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)