Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2019

Zakończenie roku akademickiego. Nie zabrakło życzeń i podziękowań

fot. pow.

fot. pow.

W minioną środę, 19 czerwca w murach Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w # Kcyni miało miejsce zakończenie roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 2018/2019.

W uroczystości uczestniczyli prof. Adam Sudoł z Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga. Dyrektor Centrum Kultury Ilona Kurdelska powitała wszystkich przybyłych na podsumowanie roku akademickiego.

Ponadto podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz UTW w Kcyni. Słowa uznania i podziękowania skierowała w stronę Pani Janiny Paszkiewicz – starościny UTW oraz Pani Elżbiety Szarwark – skarbnik UTW.

Słowa uznania skierowane zostały w kierunku nieobecnego Prof. Cezarego Kościelaka, władzy WSG w Bydgoszczy, pracowników administracji za to, że pracują na rzecz Uniwersytetu Trzeciego Wieku, że dzięki nim istnieje możliwość skorzystania z różnorodnych form spędzania wolnego czasu.

Dyrektor podziękowała za współpracę Urzędowi Miejskiemu w Kcyni z Burmistrzem Kcyni Panem Markiem Szarugą na czele. Dzięki życzliwości Pana Burmistrza słuchacze UTW mogli korzystać z darmowego transportu na wyjazdy okolicznościowe oraz za możliwość korzystania z KARTY SENIORA.        

Przede wszystkim chciałabym podziękować Wam wszystkim drodzy słuchacze, powiem krótko za to że jesteście z nami zawsze i podczas wszystkich imprez organizowanych przez Centrum Kultury, że macie tyle energii i zapału, żeby uczestniczyć w zajęciach i  innych naszych przedsięwzięciach. Gdyby nie Wy, to nie byłoby Uniwersytetu – te słowa usłyszeli słuchacze UTW.

Głos zabrał Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga, który podziękował wszystkim za zaangażowanie i życzył spokojnych wakacji. Następnie wspólnie z prof. Adamem Sudołem wręczył dyplomy ukończenia kolejnego semestru.

materiał: Ilona Kurdelska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)