Dziś mamy 18 lipca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2019

Zakończenie roku akademickiego. Nie zabrakło życzeń i podziękowań

fot. pow.

fot. pow.

W minioną środę, 19 czerwca w murach Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w # Kcyni miało miejsce zakończenie roku Akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku 2018/2019.

W uroczystości uczestniczyli prof. Adam Sudoł z Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy oraz Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga. Dyrektor Centrum Kultury Ilona Kurdelska powitała wszystkich przybyłych na podsumowanie roku akademickiego.

Ponadto podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na rzecz UTW w Kcyni. Słowa uznania i podziękowania skierowała w stronę Pani Janiny Paszkiewicz – starościny UTW oraz Pani Elżbiety Szarwark – skarbnik UTW.

Słowa uznania skierowane zostały w kierunku nieobecnego Prof. Cezarego Kościelaka, władzy WSG w Bydgoszczy, pracowników administracji za to, że pracują na rzecz Uniwersytetu Trzeciego Wieku, że dzięki nim istnieje możliwość skorzystania z różnorodnych form spędzania wolnego czasu.

Dyrektor podziękowała za współpracę Urzędowi Miejskiemu w Kcyni z Burmistrzem Kcyni Panem Markiem Szarugą na czele. Dzięki życzliwości Pana Burmistrza słuchacze UTW mogli korzystać z darmowego transportu na wyjazdy okolicznościowe oraz za możliwość korzystania z KARTY SENIORA.        

Przede wszystkim chciałabym podziękować Wam wszystkim drodzy słuchacze, powiem krótko za to że jesteście z nami zawsze i podczas wszystkich imprez organizowanych przez Centrum Kultury, że macie tyle energii i zapału, żeby uczestniczyć w zajęciach i  innych naszych przedsięwzięciach. Gdyby nie Wy, to nie byłoby Uniwersytetu – te słowa usłyszeli słuchacze UTW.

Głos zabrał Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga, który podziękował wszystkim za zaangażowanie i życzył spokojnych wakacji. Następnie wspólnie z prof. Adamem Sudołem wręczył dyplomy ukończenia kolejnego semestru.

materiał: Ilona Kurdelska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)