Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
27 kwietnia 2018

Zajęcia z rodzicami. Nie brakowało zabaw ruchowych i poczęstunku

fot. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Szubinie

fot. Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Szubinie

Zajęcia otwarte dla rodziców to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami, w czasie której #mają oni okazję zapoznać się m.in. ze sposobami pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić.

W czwartek 26 kwietnia Misiaki z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko” w Szubinie na zajęcia zaprosili rodziców, którzy przybyli bardzo licznie. Po krótkim powitaniu oraz kilku zabawach ruchowych, przystąpiliśmy do ćwiczeń. Wszystkie zabawy zostały wykonane chętnie. Rodzice z dziećmi aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Następnie p. Aleksandra (anglista) przeprowadziła zajęcia o tematyce sportowej w języku angielskim oraz kilka ciekawych zabaw ruchowych, które Misiaki lubią najbardziej.

Miłym zwieńczeniem zajęć był słodki poczęstunek oraz świeżo wyciskany sok owocowo-warzywny. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w spotkaniu. Mamy nadzieję, że kolejne zajęcia, będą się cieszyć równie licznym zainteresowaniem.  

Materiał: Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” w Szubinie

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)