Dziś mamy 17 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
13 marca 2018

Zajęcia z dogoterapii. Najwięcej radości uczestnikom sprawił Johny

fot. J. Brzozowska

fot. J. Brzozowska

9 marca Filia Biblioteczna w Radziczu zorganizowała zajęcia z dogoterapii. Poprowadzili #je wolontariusze z Fundacji Pomocy Terapeutycznej "Cane Pro Humano" z Bydgoszczy p. Tadeusz Karnicki i p. Dorota Targosz.

Towarzyszył im owczarek szetlandzki Johny. Na początek p. Tadeusz opowiedział dzieciom o zasadach bezpiecznego kontaktu z psami, a także jak o nie prawidłowo dbać. Najwięcej radości  sprawił jednak Johny wraz ze swoją opiekunką p. Dorotą wykonując wiele sztuczek i zabaw, w których udział brali też uczestnicy warsztatów.

Spotkanie odbyło się w Placówce Wsparcia Dziennego w Radziczu dzięki uprzejmości p. Aleksandry Lorek.

Materiał: J. Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)