Dziś mamy 18 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2024

Zajęcia z ceramiki cieszą się dużym zainteresowaniem. Kolejne spotkanie

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

Zajęcia z ceramiki cieszą się dużym zainteresowaniem# w naszej gminie. W zeszłym tygodniu odwiedziła nas klasa III, wraz z wychowawczynią Panią Aliną Kropską. Dzieci miały okazję stworzyć upominki na Dzień Ojca.

Zajęcia poprowadziła Pani Iwona Biniak, a dzieci wysłuchały z uwagą jej wskazówek. Z gliny powstały kaktusy oraz auta, które będą idealnym prezentem dla Ojców. Uczniowie wykazali się dużą precyzją oraz starannością. Z pozostałej gliny każdy mógł zrobić to, na co miał ochotę.  Tak powstały uśmiechnięte buźki czy kwiatki.

Serdecznie dziękujemy za miłą wizytę.

Materiał: Monika Mitek / GOK Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

"Edukacja z wojskiem". W zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów

W pierwszym miesiącu pilotażowego programu# „Edukacja z wojskiem” w województwie kujawsko- pomorskim w zajęciach uczestniczyło blisko 4000 uczniów. Przez 4 tygodnie zaangażowanych w szkolenie było 40 żołnierzy z 9 jednostek wojskowych z naszego województwa.

(czytaj więcej)