Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

16 maja 2018

Zagrają po latach. Mecz odbędzie się z okazji 95-lecia klubu

fot. Czarni Nakło

fot. Czarni Nakło

Zarząd Klubu Sportowego "Czarni" w Nakle nad Notecią zaprasza dnia 31 maja (czwartek) #na godz. 16.00 na mecz piłki nożnej z udziałem byłych zawodników.

Mecz zorganizowany z okazji 95 - lecia Klubu "Czarni", odbędzie się na stadionie miejskim w Nakle nad Notecią przy ul. Armii Krajowej 4.

Ponadto odbędzie się także:
- Piknik rodzinny,
- Pokaz motocykli "Nakielskich Sokołów"

Zapraszamy kibiców z rodzinami.

Materiał: Mirosław Dyks

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 12 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)