Dziś mamy 22 marca 2017, środa, imieniny obchodzą:
28-10-2016
Oceń film: 25 30
udostępnij na FB

Komentarze (4)

  • 0 (2)

  Z ukosa, 30-10-2016 13:31:12

  Piękne słowa odnośnie pisania komentarzy,chociaż mam pytanie czy to dotyczy również redakcji w przypadku naruszenia dóbr osobistych.prawa do prywatności i wizerunku oraz poszanowania prawa prasowego w nawiązaniu do zamieszczanych fotografi przez redakcję.Jest ostatnio znaczną poprawa tego procederu możliwe że po kilku wpisach o tym zjawisku i totalnej ignorancji lecz do pełni szczęscia trochę brakuje.Pozdrawiam odpowiedzialna redakcję.

  odpowiedz

  • 6 (8)

  eeee, 30-10-2016 13:33:40

  kto zrobil tak beznadziejna prezentacje?? inne czcionki teksty po 3 sec :/ DRAMAT :/

  odpowiedz

  • 2 (2)

  PseudoAnonim, 04-11-2016 19:47:58

  a gdzie Cukrownia nasza nakielska jedyna niepowtarzalna?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  anonim, 05-11-2016 21:55:42

  pomylić restauracje Stary Port w Bydgoszczy z Starym Spichlerzem w Nakle na ul. Powst. Wlkp. Gratulacje

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! - pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

0

Nowy sposób zarabiania dla kierowców!

Zaledwie 2 miesiące temu wystartował nowy projekt bydgoskich twórców, który, jak pokazuje jego wzrastająca popularność, już niedługo podbije całą Polskę. Mowa o platformie, dzięki której kierowcy zyskują kolejną okazję, nie tylko do minimalizowania kosztów przejazdu, ale również do dodatkowego zarobku. Zobaczcie, jak to działa!

(czytaj więcej)
0

Ten piątek należy do kotów. Przyślij zdjęcie swojego pupila!

Chodzą własnymi ścieżkami, czasami są niesforne i budzą skoro świt, ale wielu z nas nie potrafi #sobie wyobrazić bez nich życia. Mowa o kotach, które dzisiaj obchodzą swoje święto. Czekamy na zdjęcia Waszych ulubieńców!.

(czytaj więcej)
0

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków.

(czytaj więcej)
0

Panie świętowały swój dzień. Nie brakowało życzeń i upominków

W dniu 7 marca 2017 r. o godzinie 18:00 Koło Gospodyń Wiejskich w #miejscowości Łodzia zorganizowało dla swoich członkiń spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

(czytaj więcej)