Dziś mamy 24 maja 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
28-10-2016
Oceń film: 44 42
udostępnij na FB

Komentarze (4)

  • 0 (2)

  Z ukosa, 30-10-2016 13:31:12

  Piękne słowa odnośnie pisania komentarzy,chociaż mam pytanie czy to dotyczy również redakcji w przypadku naruszenia dóbr osobistych.prawa do prywatności i wizerunku oraz poszanowania prawa prasowego w nawiązaniu do zamieszczanych fotografi przez redakcję.Jest ostatnio znaczną poprawa tego procederu możliwe że po kilku wpisach o tym zjawisku i totalnej ignorancji lecz do pełni szczęscia trochę brakuje.Pozdrawiam odpowiedzialna redakcję.

  odpowiedz

  • 6 (8)

  eeee, 30-10-2016 13:33:40

  kto zrobil tak beznadziejna prezentacje?? inne czcionki teksty po 3 sec :/ DRAMAT :/

  odpowiedz

  • 2 (2)

  PseudoAnonim, 04-11-2016 19:47:58

  a gdzie Cukrownia nasza nakielska jedyna niepowtarzalna?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  anonim, 05-11-2016 21:55:42

  pomylić restauracje Stary Port w Bydgoszczy z Starym Spichlerzem w Nakle na ul. Powst. Wlkp. Gratulacje

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! - pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!

0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)