Dziś mamy 20 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

08 marca 2019

Zabawie nie było końca. Majka Jeżowska gościem specjalnym

fot. A. Beger

fot. A. Beger

Dnia 07.03.2019 r. grupa „Jagódki” i „Promyczki” z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego # uczestniczyły w koncercie Majki Jeżowskiej zorganizowanym w Nakielskim Ośrodku Kultury.

Przedszkolaki miały okazję na żywo wysłuchać i bawić się przy największych przebojach Majki, takich jak "Wszystkie dzieci nasze są" czy "A ja wolę moją mamę". Słowa tych utworów doskonale znają zarówno dzieci, jak i dorośli.

Podczas koncertu dzieci wraz z paniami brały udział w licznych konkursach z nagrodami, tańczyły, śpiewały i świetnie się bawiły.

Artystka rozdawała także poszczególnym grupom płyty ze swoimi piosenkami. Ta muzyczna przygoda była dla maluchów nie lada przeżyciem, które dostarczyło wszystkim wiele radości. Po koncercie chętni mogli dostać autograf Majki Jeżowskiej.

materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Jak zrobić murowany grill?

Grillowanie to jeden z przyjemniejszych sposobów na plenerowy wypoczynek. Miły czas w gronie znajomych smakuje najlepiej, gdy stoły zastawione są pieczonymi na grillu mięsami, rybami i warzywami. Na rynku znajdziemy wiele przenośnych urządzeń do grillowania, ale miłośnicy takiej formy wypoczynku z pewnością powinni pomyśleć o czymś więcej – o zbudowaniu własnego grilla. Jak to zrobić i dlaczego warto?

(czytaj więcej)